dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał domino34 Zobacz post
    Takie podejście tylko napędza ceny. Działka mała, zagrożona wydzieleniem służebności, musi mieć jakieś niebywałe zalety skoro za taką cenę jest godna rozważenia. Jaka to by nie była lokalizacja, to działka ma dwie duże wady, które stanowią duże pole do negocjacji.
    Jak na razie to autor tylko pytał o drogę konieczną bo nie jest to jednoznaczne powiedziane a czy wyobrażasz sobie że przy szer działki 16 m zmieścić dom i jeszcze drogę? Co do wielkości bo zapewne to jest ta druga wada to są działki o pow 5, 6 ar (takie widziałem) gdzie ludzie się pobudowali i mieszkają. Mi osobiście takie klitki się nie podobają ale to już tylko moje zdanie.

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    czy wyobrażasz sobie że przy szer działki 16 m zmieścić dom i jeszcze drogę?.
    Jak najbardziej. Bertha opisał jak to zrobić parę postów wcześniej.

    Sam widziałem podobne ogłoszenie działki na sprzedaż. Działka ok 870m2 z czego 300m2 było zarezerwowane jako "komunikacja" do działki większej, która była z tyłu. Oczywiście sprzedający chciał pieniądze za 870m2 i podatek też jest płacony od 870m.

    Nie widzę żadnego powodu, aby nie zrobić tak z działką 500m2, aby tylko samochód przejechał i nie urwał parapetu.
    Ostatnio edytowane przez domino34 ; 21-06-2021 o 16:14

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał domino34 Zobacz post
    Jak najbardziej. Bertha opisał jak to zrobić parę postów wcześniej.

    Sam widziałem podobne ogłoszenie działki na sprzedaż. Działka ok 870m2 z czego 300m2 było zarezerwowane jako "komunikacja" do działki większej, która była z tyłu. Oczywiście sprzedający chciał pieniądze za 870m2 i podatek też jest płacony od 870m.

    Nie widzę żadnego powodu, aby nie zrobić tak z działką 500m2, aby tylko samochód przejechał i nie urwał parapetu.
    Tylko widzisz, to już podane w opisie że dodatkowa komunikacja autor tematu nic nie wie o wydzieleniu drogi przed kupnem a powinien.
    Jak dla mnie takich działek się nie kupuje, nawet za o wiele mniejsza ceną. Chciałbyś siedząc z rodziną przy grillu aby pod nosem jeździły Ci samochody?

  4. #24
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tylko widzisz, to już podane w opisie że dodatkowa komunikacja autor tematu nic nie wie o wydzieleniu drogi przed kupnem a powinien.
    Jak dla mnie takich działek się nie kupuje, nawet za o wiele mniejsza ceną. Chciałbyś siedząc z rodziną przy grillu aby pod nosem jeździły Ci samochody?
    Stąd stronę wcześniej już mnie dziwiło, że autor w ogóle rozważa tę działkę, zamiast szukać takiej z czystą sytuacją.

    To, że jest to możliwe nie znaczy, że to popieram. Sam oczywiście nie chciałbym tak mieć.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał domino34 Zobacz post
    Stąd stronę wcześniej już mnie dziwiło, że autor w ogóle rozważa tę działkę, zamiast szukać takiej z czystą sytuacją.

    To, że jest to możliwe nie znaczy, że to popieram. Sam oczywiście nie chciałbym tak mieć.
    Każdy towar kiedyś znajdzie swojego nabywcę i nie jazdy przecież musi jeździć merolem,prawda
    Dobrze że jesteśmy tego samego zdania

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony