dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Exclamation Tauron - harmonogram realizacji przylaczenia

    Forumowicze, pomocy!

    Zlozylam wniosek o warunki przylaczenia, dostalam umowe od Tauronu, wszystko pieknie. Teraz czytam w harmonogramie realizacji przylaczenia, ze po stronie przylaczanego podmiotu, zakres niezbednych prac obejmuje:

    1. dla zasilania podstawowego w terminie nie pozniej niz 14 dni przed 2021-08-10: wykonac zaslilanie wewnetrzna linia zasilajaca odgaleziajac sie z zestawu zlaczowo-pomiarowego zabudowanego na granicy dzialki, wykonac instalacje odbiorcza. Instalacje elektryczna odbiorcza zasilic zgodnie z dokumentacja budowlana branzy elektrycznej. Inwestor realizuje wlasnym kosztem i staraniem, wewnetrzna linie zasilajaca (wlz), oraz instalacje elektryczna odbiorcza w obiekcie. Wpiecie wewnetrznej linii zasilajacej do istniejacej sieci nalezy do prac inwestora
    2. przedlozenia Zgloszenia gotowosci instalacji obiektu do przylaczenia wraz z wymaganymi zalacznikami nie pozniej niz 14 dni przed 2021-08-10

    Tam jeszcze nie ma jeszcze zadnych obiektow ani co zasilac, budowa bedzie na poczatku 2022... Czy ktos mogly mi wytlumaczyc, tak na chlopski czy tam babski rozum, co Tauron ode mnie chce

    Dziekuje!!!!

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Chcą, abyś 14 dni przed 10-08-2021 była gotowa do odbioru prądu, założenia licznika i płacenia rachunków... Jak budowa to jeszcze pieśń przyszłości, to po prostu przedstaw im propozycję modyfikacji harmonogramu. Tam są ludzie, którzy nie wiedzą jakie masz plany, powiedz im, że budowa to następny rok i zmodyfikują CI harmonogram.

    Warunki masz dwa lata ważne, stąd nie powinni marudzić.


    Mówią Ci w swoim języku, że "zrobimy Ci skrzynkę od ręki, ale pod warunkiem, że zaraz się podłączasz i płacisz za prąd".

    Czy podpisałaś tę umowę, o której mówisz?
    Ostatnio edytowane przez domino34 ; 02-07-2021 o 12:19

  3. #3

    Domyślnie

    Dziekuje! Nie, jeszcze nic nie podpisywalam. Dzwonilam na infolinie, ale kazdy konsultant podpowiada co innego Na 100% we wniosku wpisalam, ze planowany pobor pradu od II kwartalu 2022... Oprocz tego, podobno to jest umowa na podlaczenie tymczasowe, ale jestem przekonana, ze wniosek online wypelnialam z zaznaczeniem "budowa - podlaczenie docelowe". Pani niestey nie mogla otworzyc mojego wniosku i nie mogla potwierdzic, co tam jest.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony