dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Pytanie o ekipy SSO ocena ceny!

    Witam.
    Planuję budowę domu 150m2 okolice Krakowa, projekt dom w zdrojówkach 3, mam pytanie odnośnie ekip budowlanych, mianowicie czy 85 tyś za samą pracę SSO (mój materiał), 280 tys SSO ekipa z materiałem, to dużo?, nadmieniam, że dwie różne ekipy.
    z góry dzięki za odp

  2. #2
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtas124 Zobacz post
    Witam.
    Planuję budowę domu 150m2 okolice Krakowa, projekt dom w zdrojówkach 3, mam pytanie odnośnie ekip budowlanych, mianowicie czy 85 tyś za samą pracę SSO (mój materiał), 280 tys SSO ekipa z materiałem, to dużo?, nadmieniam, że dwie różne ekipy.
    z góry dzięki za odp
    Pierwsza ekipa ma fajną cenę za SSO i w to bym wszedł.

  3. #3

    Domyślnie

    mi się wydaje dużo, 60 tyś to by mnie ucieszyło, szukam dalej

  4. #4
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtas124 Zobacz post
    mi się wydaje dużo, 60 tyś to by mnie ucieszyło, szukam dalej
    40tys.zl to ja miałem 10 lat temu za SSO A były wyceny wtedy i na 70-80tys.zl.
    Dzisiaj za robociznę jest to bardzo tanio.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtas124 Zobacz post
    mi się wydaje dużo, 60 tyś to by mnie ucieszyło, szukam dalej
    135m2 uzytkowej parterówka, schody lane na wysoki strych (8m kalenica) 62k robota dogadana z więźbą i deskowaniem rok temu, robią w tym roku, teraz zapłaciłbym pewnie więcej.
    Powodzenia w szukaniu za 60k może Ukraińcy.
    Ostatnio edytowane przez martingg ; 05-07-2021 o 13:44

  6. #6

    Domyślnie

    Marzec 2021 - 112m2 parterówka robocizna 70k za SSO. Robiłem wyceny u kilku firm i większość oscylowała w kwocie 70k zł.

  7. #7

    Domyślnie

    SSO 170m 52 tyś, budowa w tamtym roku. W tym pewnie drożej, może gdzieś znajdziesz za 60k. Moim zdaniem to realna kwota. U mnie było dużo dodatkowej roboty jak strop z płyt strunobetonowych, dwa wieńce. A jeżeli chodzi o dach to pełne deskowanie, papa. Szlifowane, malowane i frezowane jętki, płatwie i słupy (zamysł poddasza jest taki, że drewno będzie odkryte). Za to dachowcy wzięli dodatkowo 3,5tys. Bez tego za sso by było poniżej 50k.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tentypmich

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kraków
    Posty
    240

    Domyślnie

    Buduje teraz, 120m2 z poddaszem - SSO 45 tyś zł za robociznę razem z dachem. Koparka po mojej stronie.

    Małopolska.

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    annwrokow

    Zarejestrowany
    Jul 2021
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    31-213
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, dom pod Krakowem 190mpow. uzytkowej 230 całkowitej. Projekt indywidualny. Jaki przedział cenowy jest rozsądny za SSO? Mam wyceny między 90, 140 a 210 sama robocizna (ze sprzętem).

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtas124 Zobacz post
    mi się wydaje dużo, 60 tyś to by mnie ucieszyło, szukam dalej
    no to powodzenia
    taniej nie znajdziesz chyba że samemu z ukraińcami
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony