dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Grathon

    Zarejestrowany
    Jul 2021
    Skąd
    Brzeg Dolny
    Kod pocztowy
    56-120
    Posty
    1

    Domyślnie 2 domy 35m2 a MPZP.

    Witam,

    Działka 25ar, jednak w przyszłości będzie dzielona na 11Ar i 10,5Ar, reszta to droga dojazdowa.
    Na 11ar mam plan wybudowania 2 domków o powierzchni 35m2. Nie połączone. Zanim zacznę mam parę pytań.

    1. MPZP (w załączniku wycinek z planu) - jaka jest maksymalna wysokość do kalenicy? Wybrany projekt domu, ma 6,58m do kalenicy.
    Nie mogę dodać pliku - ale napiszę:
    (...)pkt.1 przeznaczenie na zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
    (...) pkt.4 liczba kondygnacji nie może przekraczać dwóch, w tym użytkowe poddasze, wymagane dachy strome, symetryczne, kryte dachówką lub materiałem dachówkopodobnym.
    2. Rozumiem, że najpierw buduję na zgłoszenie jako budynek gospodarczy, a później zmieniam sposób użytkowania, na dom jednorodzinny i płacę za zmianę XXX pieniędzy.
    3. Dotyczy już samego ocieplenia ścian, fundamentów, podłóg. W załącznikach karty charakterystyki bloków piany PUR, nie natryskowa, ale w płytach. Chciałbym ją zastosować, tym bardziej że mam dobrą cenę za m2. Aktualnie to 33zł/m2. Czy piana o takich właściwościach spełni swoje zadanie?
    Nie mogę dodać plików ale napiszę:
    Fundamenty - wytrzymałość na ściskanie >150kPa, lambda 0,025
    Podłogi - wytrzymałość naściskanie >200kPa, lambda 0,025




    PS. nie mogę dodać załączników. Spróbuję później.
    Edit. Inny komputer, inna przeglądarka, nie mogę dodać plików.
    Ostatnio edytowane przez Grathon ; 20-07-2021 o 11:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony