dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 126
  1. #1

    Domyślnie Feniks z pracowni DOMUS

    witam,
    budujemy ten domek w Nowej Wsi pod Pruszkowem, jesienią mamy zamiar się wprowadzić (jak gmina podłączy kanalizację...). teraz wykańczamy wnetrza.
    Aby zobaczyć zdjęcia z budowy feniksa wejdź tutaj :
    http://foto.onet.pl/CyYKMAIpBjFebwUz...RjV2MGYFUsVjAB
    pozdrawiamy : Aga, Bastek i Mati


  2. #2

    Domyślnie

    fajny domek, na zewnątrz już niewiele zostało
    Jako ,że jestem na etapie wyboru tynku zewnętrznego pochwalcie się jaki macie- wyglada piknie
    co teraz robicie?
    kiedy przeprowadzka? o rany nie doczytalam,ale ze mnie gapa
    To poprosze jakieś fotki ze środeczka
    martta

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał martta
    fajny domek, na zewnątrz już niewiele zostało
    Jako ,że jestem na etapie wyboru tynku zewnętrznego pochwalcie się jaki macie- wyglada piknie
    co teraz robicie?
    kiedy przeprowadzka? o rany nie doczytalam,ale ze mnie gapa
    To poprosze jakieś fotki ze środeczka
    tynk akrylowy weber terranova saint-gobain, symbolu koloru nie pamiętam, ale jest ich 228, tak więc wybór spory. teraz zaczynam robić płyty GK na poddaszu, układać glazurę i terakotę na dole, zamówiłem drzwi wewnętrzne i generalnie zabieram się za wykończenie środka. Poza tym porządki na zewnątrz, trawa posiana, teren już prawie w całości wyrórnany. Niebawem porobię trochę fotek w środku i powklejam tutaj.

    ps. Zajrzałem na link do Twojego domu - super

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Bardzo ładnie wygląda. A możecie podąć jaki to projekt, chętnie zobaczę jak wygląda układ pomieszczeń. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ze środka.
    Powodzenia.

  5. #5

    Domyślnie Re: Feniks z pracowni DOMUS Agi,Bastka i Mata

    gdyby nie Bob Budowniczy (a w zasadzie Mateuszek) prace na pewno nie szły by tak szybko


  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Bardzo ładnie wygląda. A możecie podąć jaki to projekt, chętnie zobaczę jak wygląda układ pomieszczeń. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ze środka.
    Powodzenia.
    witam, zdjęcia ze środka niebawem, bo na razie są gołe ściany i posadzki . Od jutra zaczynamy kłaść kafelki w kuchni. A jeśli chcesz zobaczyć szczegóły projektu to zajrzyj tutaj (nasz feniks jest lustrzanym odbiciem z drobnymi zmianami) :
    http://www.wlasny-dom.pl/materialy/3_2003/feniks.swf

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No, piękny projekt. Na pewno będzie wam się tutaj dobrze mieszkać. A ten mały majsterkowicz jest bardzo słodki. Te oczki to dwa diamenty. Na pewno jesteście z niego dumny.
    pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie Re: Feniks z pracowni DOMUS

    nie mam pomysłu na wykończenie tych kolumienek przy wejściu i na tylnym tarasie. Myślałem najpierw nad ciemnym tynkiem (typu marmurit) takim samym jak się daje na podmurówkę domu, a teraz wydaje mi się że będzie lepiej pomalować je na jasny kolor (o stopień/dwa ciemniejszy od tynku który jest położony na budynek). Co radzicie ?

  9. #9

    Domyślnie

    Fajny jest ten wasz domeczek, a może zaprosisz nas też do środka

  10. #10

    Domyślnie

    domek fajny, bo tez mam ten projekt Proszę o więcej zdjęc. My jesteśmy na etapie malowania i paneli.

  11. #11

    Domyślnie Re: Feniks z pracowni DOMUS

    link do albumu na onecie :

    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...5&q=feniks&k=4

    póki co wiele zdjęć tam nie wrzuciłem, ale będę sukcesywnie dokładał nowe

  12. #12

    Domyślnie

    Super domek!gratuluje

  13. #13

    Domyślnie

    Witam
    Bastek, z chęcią pooglądam jeszcze zdjęcia z wnętrza. Juz mieliśmy przyjemność zamienić kilka słów na temat Feniksa, miałam również przyjemność zobaczyć Twoje zdjęcia.
    My budujemy, a raczej mamy zamiar budować Feniksa we Wrocławiu, za ok 10 dni powinniśmy dostać pozwolenie na budowę. Wprowadzilismy kilka koniecznych dla nas zmian.
    Nie wydaje Ci się,że pomieszczenie gospodarcze jest ciut małę? (szukam rozwiązania jak je troszkę powiekszyć)

    pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na zdjęcia z wewnątrz, masz juz może schody?
    Iza

  14. #14

    Domyślnie

    jus,
    a może Ty również prześlesz zdjęcia ze swojego Feniksa
    Iza

  15. #15

    Domyślnie Re: Feniks z pracowni DOMUS

    Cytat Napisał bastek13
    nie mam pomysłu na wykończenie tych kolumienek przy wejściu i na tylnym tarasie. Myślałem najpierw nad ciemnym tynkiem (typu marmurit) takim samym jak się daje na podmurówkę domu, a teraz wydaje mi się że będzie lepiej pomalować je na jasny kolor (o stopień/dwa ciemniejszy od tynku który jest położony na budynek). Co radzicie ?
    Ja też się zastanawiam nad słupami z przodu, z tyłu ich nie mam, ponieważ nie mam zadaszenia .
    Chyba słupy zrobimy kwadratowe , a wykończymy do pewnej wysokości klinkierem , ale również szukam pomysłu. Początkowo marzyły mi sie takie z drewnianych bali, nie wiem, jeszcze mam trochę czasu
    Iza

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izka1
    Witam
    Bastek, z chęcią pooglądam jeszcze zdjęcia z wnętrza. Juz mieliśmy przyjemność zamienić kilka słów na temat Feniksa, miałam również przyjemność zobaczyć Twoje zdjęcia.
    My budujemy, a raczej mamy zamiar budować Feniksa we Wrocławiu, za ok 10 dni powinniśmy dostać pozwolenie na budowę. Wprowadzilismy kilka koniecznych dla nas zmian.
    Nie wydaje Ci się,że pomieszczenie gospodarcze jest ciut małę? (szukam rozwiązania jak je troszkę powiekszyć)

    pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na zdjęcia z wewnątrz, masz juz może schody?
    więcej zdjęć tutaj : http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...5&q=feniks&k=4

    nowe zdjęcia dołożę po weekendzie, kiedy przywiozę żonę, dzidzię i aparat z wakcji

    O którym pomieszczeniu gospodarczym mówisz ? Tym w środku domu czy za garażem ? Ja zrobię sobie jeszcze dodatkowy schowek pod schodami, a schowek za garażem oddzieliłem pełną ścianą bez drzwi od garażu. W pomieszczeniu gospodarczym koło łazienki będzie kotłownia i pralnia. Schody mam wylane z betonu, w połowie lipca przywożę od stolarza trepy dębowe do ich obrobienia i drzwi.

  17. #17

    Domyślnie

    Ja mam Feniksa bez garażu. Pod schodami rownież planuje schowek, ale schody chyba będą drewniane. Masz jakieś zdjęcia poddasza?
    Iza

  18. #18

    Domyślnie

    ok, liczę na to ,że będą po weekendzie
    Iza

  19. #19

    Domyślnie

    Cześć Bastek,

    niecierpliwie czekam na zdjęcia, bardzo mi zależy na widoku schodów, właśnie jestem na etapie decyzji drewniane, czy wylewane ? chcę zrobić spiżarke pod schodami więc chyba lepiej wylewane, chociaż w projekcie sa drewniane ...
    Iza

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izka1
    Cześć Bastek,

    niecierpliwie czekam na zdjęcia, bardzo mi zależy na widoku schodów, właśnie jestem na etapie decyzji drewniane, czy wylewane ? chcę zrobić spiżarke pod schodami więc chyba lepiej wylewane, chociaż w projekcie sa drewniane ...
    właśnie dodaję zdjęcia do albumu na onecie, za 15 minut będą

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony