dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 126
  1. #21

    Domyślnie

    taki mały domek, a jaki zgrabny
    Jakiej firmy masz okna, i jaki kolar ? Taras chcesz zrobić z betonowych kostek? ja się właśnie nad takim zastanawiam.
    Z tego co widzę to w kuchni pod oknem masz grzejnik. Czy nie będzie przeszkadzał w ustawieniu szafek? Ja myślę nad podłogówką w kuchni., ale obawiam się,że na myśleniu się skończy. Góra też fajnie wygląda, ja mam podniesioną ścianke kolankową i zastanawiam się nad wejściem do garderoby z sypialni. Mam nadzieję ,że sukcesywnie będziesz dorzucał nowe zdjęcia
    Iza

  2. #22

    Domyślnie

    A moje pytanie dotyczy szczegółu. Ile szerokości mają schody w Twoim domu? W moim projekcie zaplanowano 90 cm, biję się z myślami czy nie będą za wąskie.
    Bratek

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izka1
    taki mały domek, a jaki zgrabny
    Jakiej firmy masz okna, i jaki kolar ? Taras chcesz zrobić z betonowych kostek? ja się właśnie nad takim zastanawiam.
    Z tego co widzę to w kuchni pod oknem masz grzejnik. Czy nie będzie przeszkadzał w ustawieniu szafek? Ja myślę nad podłogówką w kuchni., ale obawiam się,że na myśleniu się skończy. Góra też fajnie wygląda, ja mam podniesioną ścianke kolankową i zastanawiam się nad wejściem do garderoby z sypialni. Mam nadzieję ,że sukcesywnie będziesz dorzucał nowe zdjęcia
    okna Urzędowski Meranti M1, tarsa będzie z kostki betonowej - dwukolorowa szachwonica beżowo-żółta. Kuchnię już mam zaplanowaną, nad grzejnikiem będzie blat roboczy, tak więc w niczym nie będzie przeszkadzał (jest tak u moich rodziców i wszystko jest ok). Żałuję że nie podniosłem ścianki kolankowej, bo jest faktycznie dosyć nisko. No ale teraz już za późno . Co do wejścia do garderoby z sypialni - fajne rozwiązanie, moi rodzice też to maja (przesuwana lustrzana ściana), ale jakoś nie wydawało mi się potrzebne.
    Jak będą postępy na budowie to będą nowe zdjęcia
    pzdr

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratek
    A moje pytanie dotyczy szczegółu. Ile szerokości mają schody w Twoim domu? W moim projekcie zaplanowano 90 cm, biję się z myślami czy nie będą za wąskie.
    Bratek
    moje schody mają 96 cm, niby te 6 cm to niezbyt dużo, ale 2 osoby to i na metrowych schodach bokiem się muszą mijać

  5. #25

    Domyślnie

    'w kotłowni zadomowił się już kociołek c.o"
    a jaki, bo wygląda fajnie/ Będzie zasobnik?
    Dzięki za wymiary schodów. Niech zatem będą 90 - siatki.
    Bratek

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratek
    'w kotłowni zadomowił się już kociołek c.o"
    a jaki, bo wygląda fajnie/ Będzie zasobnik?
    Dzięki za wymiary schodów. Niech zatem będą 90 - siatki.
    Bratek
    kociołek Junkers Eurostar, kupiłem bo u rodziców taki sam działa już 5 lat i nie ma z nim żadnych problemów. Do niego będzie podłączony zasobnik 140 litrów.

  7. #27

    Domyślnie

    domek robi wrażenie. Mamy ten sam projekt jednak nasz domek jest troszkę ciut inny w środku. Mamy też wyższą ściankę kolankową.Wejście do garderoby z klatki bardzo mi się podoba, my mamy z sypialni i troszkę żałuję.Schody mamy drewniane, kominek też narożny ale w całkiem innym stylu
    Do Izka1
    zdjęcie naszego domku zamieszczę kiedyś na onecie

  8. #28

    Domyślnie

    Witam Sąsiada))
    czy mogłam widzieć domek jadąc kolejką WKD???
    bo teraz bede sie rozglądać

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał anick
    Witam Sąsiada))
    czy mogłam widzieć domek jadąc kolejką WKD???
    bo teraz bede sie rozglądać
    hej Sąsiadka,
    nie da rady, do kolejki mam 7-8 minut

  10. #30

    Domyślnie

    jus
    wysłałam info na priv
    Iza

  11. #31

    Domyślnie

    wczoraj zrobilismy sobie 3 godzinny spacerek po okolicy i zwiedziliśmy Nową Wieś i Granice Komorów nie wiedziałam, ze jest jeszcze jedna (trzecia) stadnina w okolicy
    piękne te okolice i baaardzo sie cieszę ze w nich bedę mieszkać)

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał anick
    wczoraj zrobilismy sobie 3 godzinny spacerek po okolicy i zwiedziliśmy Nową Wieś i Granice Komorów nie wiedziałam, ze jest jeszcze jedna (trzecia) stadnina w okolicy
    piękne te okolice i baaardzo sie cieszę ze w nich bedę mieszkać)
    a ja się cieszę że podobają Ci się moje rodzinne strony

  13. #33

    Domyślnie

    jus
    z niecierpliwością czekam na zdjęcia

    bastek
    mam nadzieję, że pochwalisz się tarasem jak skończysz, jestem ciekawa efektu końcowego
    Iza

  14. #34

  15. #35

    Domyślnie

    Mąż zamieścił.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał jus
    Parę zdjęć mąż zamieściła na http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...&q=fenix&nxt=0
    Cześć
    Fajny domek...(podobny do mojego ) Mam pytanie na zdjęciu kominka w salonie na podłodze leży mozaika przemysłowa??Dobrze wypatrzyłem?
    Jesli tak to napisz co to takiego ile kosztowąło kto układał i odgólnie cały koszt podłgi............będe naprawde wdzięczny.......
    pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    Rumak1974
    odp. na priv

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał jus
    Rumak1974
    odp. na priv

    Cześc i czołem !!
    Niestety nic nie dostałe???

  19. #39

    Domyślnie

    To odp. tu, mam nadzieję że Bastek się nie obrazi bo to jego stronka.
    To nie jest mozaika przemysłowa, tylko niestety panele. Drewniane- dąb baltic firma Boen Hohns ok 100 zł/ m2. Też można je cyklinować w późniejszych latach.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał jus
    To odp. tu, mam nadzieję że Bastek się nie obrazi bo to jego stronka.
    To nie jest mozaika przemysłowa, tylko niestety panele. Drewniane- dąb baltic firma Boen Hohns ok 100 zł/ m2. Też można je cyklinować w późniejszych latach.
    oczywiście że sie nie obrażę
    Widziałem Wasze zdjęcia, bardzo fajne - o ile podnieśliście ściankę kolankową w porównaniu z oryginalnym projektem ? Teraz trochę żałuję, że nie podniosłem chodciaż te 25 cm...

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony