dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie co myślicie o takim pomyśle na schody?

    co myślicie o takim pomyśle na schody (betonowe) - chodzi mi o ten zabiegowy podest (80x90) na dole.

    https://drive.google.com/file/d/1_7-...ew?usp=sharing

    niebieski prostokąt to planowana sofa, wiec będę wchodził na schody ze środka salonu. Bez tego podestu gdyby dwa pierwsze schody były takie jak kolejne (2x27=54), to miałbym ok. pol metra mniej miejsca na sofę, bo musiałbym zostawić jakieś 60-80cm na dojście do początku schodów. Tak to wymyśliłem, ale w sumie nigdzie takiego układu nie widziałem. Tak jak jestem wrogiem schodów zabiegowych, tak na samym dole dwa bym jeszcze przełknął, no bo tak daleko z nich już nie spadnę a to mały domek i każdy centymetr na wagę złota.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Pomysł spoko, i tu Cię rozczaruje występuje w projektach, więc nie odkryłeś ameryki .

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Są nawet takie gotowce:


    kominek wypada w takim miejscu, że poza funkcją grzewczą, nie będzie specjalnie dekoracją.

  4. #4

    Domyślnie

    ok dzięki, no to w przyszłym tygodniu wylewamy fundament na takie schody.

    a propos kominka to faktycznie trzeba będzie do niego fotelem podjechać, żeby się na niego napatrzeć. Przy założeniu, ze oprócz salonu na parterze ma być tez kuchnia, łazienka i mały pokój przy tym metrażu już nie widzę możliwości ten kominek jakoś bardziej wyeksponować. Tutaj jeszcze rzut całego parteru, może cos się Wam rzuci w oczy.

    https://drive.google.com/file/d/1woB...ew?usp=sharing

    ps. może tego tak wprost nie widać, ale komin do kominka stoi na stropie wyżej.. na parterze jest tylko jego pozycja zaznaczona..
    Ostatnio edytowane przez gryziciel ; 25-07-2021 o 13:37 Powód: PS

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony