dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Audio do altany ok 1 tyś zł

    Dzień dobry, będzie mi ktoś w stanie doradzić jakie audio do altanki powinienem kupić? Altanka otwarta 5x5m, bez ścian. Szukam czegoś co odtworzy muzykę zarówno z telefonu przez BT jak i ze Smart TV przez kabel. Wolałbym raczej mniejsze głośniki do zamontowania pod dachem niż stojącą kolumnę. Czy są może gotowe zestawy? Albo poleci ktoś jakie głośniki i wzmacniacz kupić żeby to fajnie grało? Chciałbym się zamknąć z audio w tysiącu zł. Chyba że będzie coś naprawdę fajnego to mogę trochę nadwyrężyć budżet.

  2. #2

    Domyślnie

    Słuchawki jeśli to Rodos , a w altance na własnym to cięzko napisać bo w otwartej przestrzeni cięzko coś polecić z dźwiękiem przestrzennym, inaczej się niesie w zależności od otoczenia, pory roku

  3. #3

    Domyślnie

    Nie szkoda ci klawiatury na pisanie takich nic nie wnoszących bzdetów?
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z kolumnami aktywnymi z allegro? Są zestawy do tysiąca złotych z dwoma. A może lepiej kupić jakieś kino domowe? Ewentualnie mały wzmacniacz i zestaw głośników, tylko jakie?

  4. #4

    Domyślnie

    JBL charge 5 za 800PLN.
    ***** ***

  5. #5

    Domyślnie

    No nie wiem, uruchomiłem bomboxa na działce po kilku minutach miałem zebranie tetryków, którym bas przeszkadzał niesamowicie bo głośność na 1/3 jedynie

  6. #6

    Domyślnie

    Na małej działce może tak być, ale może chodzi o "działkę" np 1 ha?
    No i nie trzeba słuchać głośno, można puścić muzykę po cichu.
    ***** ***

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony