dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    kurtz

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    505

    Domyślnie Siatka na krety na istniejącym trawniku

    Próbował ktoś zainstalować siatkę na krety na istniejącym (2 miesięcznym w moim przypadku) trawniku?
    Nie dałem siatki a teraz do akcji wkroczyły krety - da się jakoś odcinkami to szpadlem czy czymś innym wykopać, żeby nie niszczyć trawy i z powrotem ją ułożyć?
    Nie ma tego dużo z 30 m2.

  2. #2

    Domyślnie

    Też dawno temu nie dałem i załowałem a nei dałem bo sąsiedzi twierdzili że przez lata nie widzieli żadnego kreta, no ale krety potem przyszły - do wszystkich.
    Niestety ale musisz zrujnować ten trawnik jesli to ma mieć sens, dobrze że jest młody bo korzenie łątwiej bedzie wygrabić.
    Oczywiscie możesz z kretem walczyć też objawowo, ale z wlasnego dosiwadczenia powiem ci że działa tylko pirtechnika a probowalem wszystkiego.

    Co do zapobiegania to jest jeszcze mozliwość pionowych siatek ktore wkopujesz na okolo trawnika na wysokosc min 50cm. Wiec troche kopania jest ale nie rujnujesz całego trawnika.
    Ostatnio edytowane przez Toty ; 06-08-2021 o 06:56

  3. #3

    Domyślnie

    Szpadlem kupa roboty i można poprzerywać. Może to niezbyt ładnie (ani równo wyglądać). Nie lepiej wkopać pionowe siatki wokół płotu albo miejsca, gdzie nie chcesz mieć kreta?

  4. #4

    Domyślnie

    Jak masz pety po papierosach to włóż je w torebkę, następnie włóż w dziurę po krecie, przebije ja i zalej dużą ilością wody. Od kilkunastu lat nie mam kreta na podwórku.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony