dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Cześć > prosze o radę
    mam zamiar rozbudować dom , jakie są potrzebne dokumenty.
    Czy takie same jak przy rozpoczynaniu nowej budowy.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Sam dokladnie nie wiem,ale chyba takie same.

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Dokładnie takie same. Nadbudowuję piętro do istniejącego parterowego domu i jestem w trakcie załatwiania formalności... Jedynie okres oczekiwania na warunki techniczne od gestorów sieci jest znacznie krótszy. Powodzenia w załatwianiu formalności.
    Joanna

  4. #4

    Domyślnie

    Oprócz tego, co przy budowie, może być jeszcze potrzebna inwentaryzacja istniejącego budynku i orzeczenie o stanie technicznym. Jest to potrzebne wtedy, gdy rozbudowa ma wpływ na istniejącą konstrukcję, na przykład dociąża ją (nowe piętro). Najlepiej dowiedzieć się w urzędzie lub u projektanta.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Gdzie planowana jest ta rozbudowa? Może pomogę? Projektuję, również mam uprawnienia wykonawcze - [email protected]
    Ale odpowiadając na pytanie: potrzebna bedzie decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu,póxniej mapa co celów projektowych i informacja terenowo- prawna, oczywiście inwentaryzacja budowlana wraz z orzeczeniem techniczny, no i projekt. .... Powodzenia.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Gdzie planowana jest ta rozbudowa? Może pomogę? Projektuję, również mam uprawnienia wykonawcze - [email protected]
    Ale odpowiadając na pytanie: potrzebna bedzie decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu,póxniej mapa co celów projektowych i informacja terenowo- prawna, oczywiście inwentaryzacja budowlana wraz z orzeczeniem techniczny, no i projekt. .... Powodzenia.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Praktycznie te same dokumenty. Nie musisz posiadac zapewnienen dostawcow mediow jesli juz przylacza masz w domu i sposobu odprowadzenia sciekow jesli istniejacy dom jest odebrany do uzytkowania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony