dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Dom 400 tysiecy

    Witam czy zmieszczę się w cenie 400 tysięcy za budowę domu do 120 m2. Działkę posiadam z przyłączami gaz prąd i woda. Dom z poddaszem prosty w budowie bez garażu i balkonów. Wiem że dużo zależy od tego czego będę chciał i innych czynników. Ale chciałbym wiedzieć w jakim stopniu ta suma mi wystarczy tak +/-

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.259
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Nie.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    casual

    Zarejestrowany
    May 2017
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    281

    Domyślnie

    Napisz jaki stan chcesz mieć za te 400 tys. I czy przyłącza już gotowe? Bo woda w drodze a woda w domu to nieraz 10 tys różnicy.

  4. #4

    Domyślnie

    Wykończeniówka ciągnie mocno po portfelu. Jak popchniesz końcówkę trochę własnymi siłami to myślę że jest szansa taki mały domek w 4 stówkach zmieścić. Zagospodarowanie ogrodu i terenu wokół domu - kostka ogrodzenie - to również nie są tanie historie, ale można je odłożyć w czasie.
    A masz jakiś kosztorys? Projekt gotowy?

  5. #5

    Domyślnie

    Parterówka 80-100m2 własnymi siłami poza murowaniem to może, ale 120m2 z poddaszem to niemały dom.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    s3pp

    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    69

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc nie wiem jak chcesz to ogarnąć w tej kwocie i ile jesteś w stanie zrobić sam. Planuję budowę na marzec/kwiecień przyszłego roku metraż trochę mniejszy, prosta bryła z dachem dwuspadowym. Jedynym dodatkiem jest wysoki sufit nad salonem i antresola nad resztą domu. Liczę optymistycznie 500 000k do deweloperskiego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony