dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Demontaż i odwrócenie ościeżnicy

    Witam, mam być może głupie pytanie, ale jakiś czas temu wstawiałem ościeżnice wraz ze skrzydłem. Jednak po pewnym czasie stwierdziłem, że wolałbym, żeby drzwi otwierały się w przeciwna stronę.(do środka, a nie jak obecnie na zewnątrz) Czy da się (opłaca) w łatwy sposób zdemontować oscieznice i obrócić ją, jakby o 180 stopni i zamontować?

  2. #2

    Domyślnie

    Zależy jaka to ościeżnica i w jaki sposób była montowana.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał DawidGaw Zobacz post
    Witam, mam być może głupie pytanie, ale jakiś czas temu wstawiałem ościeżnice wraz ze skrzydłem. Jednak po pewnym czasie stwierdziłem, że wolałbym, żeby drzwi otwierały się w przeciwna stronę.(do środka, a nie jak obecnie na zewnątrz) Czy da się (opłaca) w łatwy sposób zdemontować oscieznice i obrócić ją, jakby o 180 stopni i zamontować?
    Jeśli sam wstawiałeś, to chyba wiesz jakie możliwości i nakład pracy Cię czeka

    Teoretycznie nie powinno być żadnego problemu. Ale jak wspomniał kolega wyżej: nie napisałeś jakie to drzwi i ościeżnica oraz sposób montażu / na piankę czy np. beton.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony