dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Droga gminna, pozwolenie na budowę

    Dzień dobry.
    Posiadam działkę 900m2 dla tej działki jest Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i ta działka widnieje tam jako działka pod budowę domu jednorodzinnego, do mojej działki dochodzi droga moja której jestem właścicielem 5m tak jak powinno być w przepisach i ta droga łączy się z droga gminna która właścicielem jest gmina. I tu moje pytanie ponieważ moja droga gdy dzieliłem działki podzielona została na szerokość 5m tak jak powinno być w przepisach a droga gminna jest węższa niż 5m ma około 4,30 a w niektórych miejscach poniżej 4m czy z tego powodu powinienem mieć problem z pozwoleniem na budowę ?
    Dodam ze ta droga gminna jest zaznaczona na MPZP i jak czytam plan to tam pisze ze maja w planach poszerzenie przez gminę ta drogę o 1,5m w niektórych miejscach trochę więcej. Aktualnie i fizycznie ta droga jest narazie droga polna i wymiarach które podałem wyżej i zanim zacznę inwestycje chciałbym wiedzieć czy. Nie będzie problemu z pozwoleniem na budowę.
    Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Jednym z warunków aby działka była budowlana musi mieć dostęp do drogi, Ty ja przecież masz a po drugie w planie jest ta działka jako budowlana więc nie widzę tu żadnego problemu w uzyskaniu PnB.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony