dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Zamki Drzwiowe

    Witam! czy ktoś może przybliżyć temat zamków dla laika. Mianowicie zrobiłem sobie drzwi i chciałbym przykładowo zakupić coś tego typu https://allegro.pl/oferta/zamek-szyf...id-10171032806 tylko co jest do tego jeszcze potrzebne czym to niby steruje bo przecież chyba nie zablokuje mi zwykłej klamki?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TomekWaw
    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    158

    Domyślnie

    Ze smart zamków dokładanych do standardowych drzwi, w naszej szerokości geograficznej jedyne sensowne oferty to Nuki i Tedee. Nuki jest dłużej na rynku, jest bardziej dojrzałym produktem i ma w ofercie też Keypad. Montaż trwa kilka minut, musisz tylko wcześniej wymienić wkładkę na taką ze sprzęgłem. Można kupić na Allegro za kilkadziesiąt zł (wkładkę). Sam zamek kosztuje od 1200 zł w górę.

  3. #3

    Domyślnie

    fajna zabawka do drzwi pokojowych. Intruz łatwo się włamie przez łatwy dostęp odkręceniem tej śrubki z krzyżakiem od dołu. Owszem wymaga podstawowych narzędzi typu śrubokręt czy multimetr i cążki /kombinerki aby zewrzeć druciki identycznie jak od stacyjki w aucie.

    Na ali masz wypasione model,e bo te tu, to w hurcie na alibabie po kilka dolców stoją max

  4. #4

    Domyślnie

    Za tą cenę to masz wkładkę patentową dołożysz następną to masz już wypasione wkładki do zamka

  5. #5

    Domyślnie

    Interesuje mnie zrobienie tanim kosztem drzwi z kodem lub kartą tak jak w hotelu nie zależy mi na jakimś specjalnym zabezpieczeniu po prostu zapominam przekręcać kluczyk i mi pies zwiewa chodzi tylko o to aby pies nie mógł wychodzić z domu a on raczej nie będzie zwierał żadnych drucików i smart też nie potrzebny wystarczy tylko jakiś kod karta lub odcisk palca żeby wejść do domu lub z niego wyjść.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TomekWaw
    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    158

    Domyślnie

    Tanim kosztem się nie da. Oczywiście możesz kupić jakiś tani badziew na Aliexpress, ale w przypadku problemów nikt Ci nie pomoże.

  7. #7

    Domyślnie

    A to klamkę zmień na gałkę. temu psia łapa nie poradzi

  8. #8

    Domyślnie

    Przerobiłem 2 smart zamki, jeden z nich to Sherlock od Xiaomi. Mechanicznie rewelacja, programowo szmelc jakich mało. Teraz mam Nuki, mechanicznie gorszy od Xiaomi, ale softowo REWELACJA! Da się kupić w promocji w granicy 800zł, bramkę wifi zrobisz, ze starego smartfona i softu z GooglePlay.
    Do Nuki koniecznie wkładka ze sprzęgłem, Sherlock tego nie potrzebował, pozycjonował klucz idealnie.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JasonOgg

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Blachownia
    Kod pocztowy
    42-290
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    A to klamkę zmień na gałkę. temu psia łapa nie poradzi
    Potwierdzam, Najlepsza i najtańsza metoda.

  10. #10

    Domyślnie

    Ale z drugiej strony w razie nieszczęścia pies może otworzyć drzwi i kogoś na pomoc sprowadzić. A tak tylko wycie mu zostaje. Oby tylko wirtualnie było potrzebne

  11. #11
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mike70

    Zarejestrowany
    Apr 2022
    Skąd
    Białogard
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał TomekWaw Zobacz post
    Ze smart zamków dokładanych do standardowych drzwi, w naszej szerokości geograficznej jedyne sensowne oferty to Nuki i Tedee. Nuki jest dłużej na rynku, jest bardziej dojrzałym produktem i ma w ofercie też Keypad. Montaż trwa kilka minut, musisz tylko wcześniej wymienić wkładkę na taką ze sprzęgłem. Można kupić na Allegro za kilkadziesiąt zł (wkładkę). Sam zamek kosztuje od 1200 zł w górę.
    Od jakiegoś czasu

    Mam go i bardzo sobie chwalę. Może nie wygląda tak dobrze jak sam smart lock tedee, ale całość działa bez żadnych problemów, a to jest dla mnie najważniejsze.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-04-2022 o 16:06

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony