dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Orientacyjne koszty przyłączeń w odległości ok. 70m

    Ile orientacyjnie może kosztować doprowadzenie wody / gazu z odległości około 70 metrów? Dzięki!

    EDIT: Jestem w tym zielony, więc wytłumaczę dokładniej. Gaz i woda jest około 70m od mojej działki, w najbliższej okolicy są domy i jest doprowadzenie, ale nie mam bezpośrednio przy granicach działki. Czyli chyba chodzi o uzbrojenie działki.
    Ostatnio edytowane przez wswiech ; 05-09-2021 o 17:42 Powód: Dodanie głębszego info

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Pytasz o rozbudowę sieci czy przyłącze od granicy do domu? Nie wiem jak z wodą, ale w przypadku gazu jeśli dla spółki gazowniczej przyłącze okaże się opłacalne wybudują je na swój koszt, Ty zapłacisz tylko opłatę ryczałtową - u mnie dwa lata temu było to około 2200 zł. Natomiast za sieć od ogrodzenia do domu płaciłem 4000 zł za jakieś 18 metrów.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki! Jestem w tym zielony, więc wytłumaczę dokładniej. Gaz i woda jest około 70m od mojej działki, w najbliższej okolicy są domy i jest doprowadzenie, ale nie mam bezpośrednio przy granicach działki. Czyli chyba chodzi o uzbrojenie działki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony