dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaro4

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Śląskie
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    161

    Domyślnie Panele na dachu- chyba coś nie tak

    Witam
    Panele już na dachu, montaż wczoraj a po montażu mam wątpliwości co do profesjonalnego wykonania prac, a mianowicie:
    Pomimo zwróceniu uwagi wykonawcy żeby szpilki na blachodachówce wkręcał w krokwie wkręcał w łaty. Mówił że oni tak robią i jest dobrze. Ja wiem że nie jest dobrze. Kolejna rzecz która mnie niepokoi to luźne kable które leżą na blachodachówce pod panelami, widać je z ziemi. I teraz co zrobić, bo jutro będę się z wykonawcą rozliczał. Myślę że są to na tyle duże niedociągnięcia żeby żądać poprawy montażu

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Nie płacić bo jest 2 x źle wykonane.
    Zrób notatkę - protokół rozbieżności i wręcz wykonawcy za potwierdzeniem na drugim egzemplarzu.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaro4

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Śląskie
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    161

    Domyślnie

    Dziś wszedłem na poddasze i dach zobaczyć jak to wygląda z bliska. Czy przewody poprowadzone do paneli pod gonsiorem nie powinny być też w peszlu. Czy przewody pod panelami nie powinny być w peszlu. U mnie są tylko przyłapane trytytkami do profilu bez peszla. Miejscami leżą nawet na blachodachówce

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Przewody nie mogą leżeć na pokryciu dachu i konstrukcja nie może być mocowana do łat.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony