dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Szczelina podłoga/ściana

    Witam, jak na załączonym obrazku. Zamieszkałem w starym domu, zerwałem starą wykładzinę i na starą podłogę chcę położyć podkład i nowe panele. Po demontażu listew odkryłem taką niespodziankę, szczelina jest dosyć duża i ciągnie z niej powietrze. Nie wiem co tam jest pod spodem ale widać że najmniej 10-15 cm jest tam na głębokość, albo i lepiej. Wypełnić to pianą montażową, czymś bardziej przepuszajacym powietrze, czy zwyczajnie olać temat, proszę o porady. Dodam że dom jest położony w dość wilgotnym klimacie (Dania) , nie wiem czy takie uszczelnienie będzie miało p

  2. #2

    Domyślnie

    ... pozytywny czy negatywny skutek w walce z wilgocią wewnątrz. Dziękuję za rady

  3. #3

    Domyślnie

    [img]IMG_20210912_160715.jpg[\img]

  4. #4

    Domyślnie

    [img]IMG_20210912_160715.jpg[/img]

  5. #5

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.425
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Jaki jest przekrój tej podłogi? Może jednak oderwij kilka desek dla kontroli albo wejdź pod budynek, jeśli się da.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  7. #7

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc zielony jestem w temacie jak butelka Lecha. Nie bardzo mam możliwość oderwania desek bo nie poradzę sobie później z ogarnięciem ambarasu. Nie ma jak sprawdzić co jest pod spodem. Jakie mamy w tej sytuacji możliwości? Jaki negatywny skutek może mieć uszczelnienie tych szczelin ? Dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość wobec mojego braku wiedzy na ten temat.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony