dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Monitoring

  1. #1

    Domyślnie Monitoring

    Cześć,
    Rozglądam się za gotowym zestawem lub pojedynczych elementach aby skompletować zestaw do monitoringu gospodarstwa, potrzebuje 4 kamery (po pewnym czasie dokupiłbym więcej) zewnętrzne które będą monitorowały w dzień i co najważniejsze w nocy... Na gospodarstwie nie ma sensownego oświetlenia więc przyjmijmy że go nie ma w ogóle.
    Cały zestaw ma być obsługiwany za pomocą przewodu typu skrętka, chciałbym aby był rejestrator i dysk na którym byłyby przechowywane materiały przez pewien czas.
    Internet przesłałbym drogą radiową z mojego domu który jest oddalony od gospodarstwa około 90m w lini prostej (brak drzew i budynków więc chyba nie będzie zakłóceń)

    Kompletnie się nie znam na monitoringu i nie wiem na co zwrócić uwagę więc gdyby ktoś z własnego doświadczenia mógłby mi podpowiedzieć co kupić to byłbym wdzięczny.

    Budżet to od 3000 zł do 4000 zł.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma sensownego oświetlenia to weź zamontuj lampy z czujnikiem ruchu i zmierzchowym. Oszczędzisz na kosztach kamer , a i obraz będzie lepszy i w kolorze . Za kamery którymi dostaniesz porównywalną jakość obrazu zapłacisz kilkakrotnie więcej

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArthuR34 Zobacz post
    Kompletnie się nie znam na monitoringu i nie wiem na co zwrócić uwagę więc gdyby ktoś z własnego doświadczenia mógłby mi podpowiedzieć co kupić to byłbym wdzięczny.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7974362

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony