dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Czy to dobre podłączenie?

    Dzień dobry mam problem który nie daje mi spokoju, tzn wymieniono u mnie instalacje wodną, zrobiono to na zasadzie, że najperw woda zimna idzie przez kuchnie (tam podłączona zmywarka plus bateria wodną) a potem wchodzi do ogrzewacza gazowego termet, stąd moje obawy, czy nie wystapi spadek ciśnienia w łazience w prysznicu podczas używania zmywarki lub zlewu w kuchni, co uniemożliwy podgrzanie wody? Czy ewentualnie podłączenie powinno być rozdzielone na 2 źródła.? Jedno do kuchni drugie do łazienki, czy też najpierw ogrzewacz wody i z tego samego dojścia zimna wody dopiero do kuchni?

    Ponad to, rury plastikowe puszczone obok miedzianych z gazu, czy to czymś grozi?
    Nie wspominam już o rurze, która idzie przez sufit praktycznie stykając się z wyjściem na lampę co chyba stanowi błąd, ponieważ ma jeszcze przyjść otulina w.cleu utrzymania ciepła, która w.poblizu prądu może zwiększyć ryzyko pożaru?


    Dziękuję za informację jeśli takowe się pojawia, temat pilny...

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mk--1988 ; 12-09-2021 o 23:05

  2. #2

    Domyślnie

    Pokaż zdjęcia, bo cieżko to sobie wyobrazić. Jaka średnica rur?

  3. #3

    Domyślnie

    Średnica rur jak wyczytałem z napisu na rurze to 20x3/4 zdjęcie chce wgrac, ale coś nie chce się pojawić ogólnie to rura z ciepłej wody póki jeszcze bez otuliny przechodzi po suficie tuż obok podłączenia lampy
    Ostatnio edytowane przez Mk--1988 ; 13-09-2021 o 08:08

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony