dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gorencjusz

    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-056
    Posty
    2

    Domyślnie Cieknące grzejniki

    Witam. Piszę do Was z poniższym problemem. 3 tygodnie temu zleciłem instalatorowi przełożenie dwóch grzejników z jednej strony korytarza na drugą. Już następnego dnia na posadzce pod grzejnikami zobaczyłem kałuże wody. Oczywiście zgłosiłem to do wykonawcy zlecenia. Przyjechał coś dokręcił i pojechał. Niestety woda jak leciała tak leciała dalej. Wczoraj był ponownie. Znowu dokrecal tym razem "na maxa". Woda leci jeszcze mocniej. Gościu upiera się że trzeba wymienić adaptery, które były wadliwiej jakości i nie nadawały się do ponownego montażu. Proszę poradzcie co mogę zrobić. Boję się że wymiana adaptera nic nie da bo facet nawet przyznał się że rzadko pracuje na tece I pewnie nie umie zdiagnozować problemu.

  2. #2

    Domyślnie

    Jakie to mocowania? Przy odkręceniu i ponownym zakręceniu powinien założyć nowe oringi gumowe, zapewne tego nie zrobił dlatego cieknie.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gorencjusz

    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-056
    Posty
    2

    Domyślnie

    Niestety nie znam się na tym więc nie odpowiem jakie są mocowania. Dodam, że oringi ani żadne uszczelki nie były wymieniane.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gorencjusz Zobacz post
    Niestety nie znam się na tym więc nie odpowiem jakie są mocowania. Dodam, że oringi ani żadne uszczelki nie były wymieniane.
    Czyli dobrze się domyśliłem że nie były wymienione.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Niestety ten system mocowania(uszczelnienia) jest na oring- i trzeba takowy wymienić - mocniejsze dokręcenie nic nie da.
    Uszczelki dobiera się w zależności od średnicy i grubości - musi pasować do rowka i stożka.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony