dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Plamy po pęknięciu

    Witajcie,
    Dom w stanie surowym przespał zimę. Na wiosnę tynki, wylewki i gładzie. Na jednej ścianie dostrzegłem pęknięcia, już po tynku. W hurtowni doradzili by to trochę wyskrobać i "zakitowac" jakimś uszczelniaczem z tuby. Tak zrobiłem. Fachowcy położyli gładzie i było wszystko ok. Potem grunt (biały, nie najtańszy) i farba lateksowa. Teraz gdy zapalę światło, ewentualnie słońce oświetli ta ścianę to dostrzegam plamy w postaci kresek. Tam gdzie było pęknięcie i szło po ścianie to teraz tam jest slaczek. Malowałem ścianę ze 3razy. Bez zmian. Jak się tego pozbyć? Miał ktoś taki problem i go rozwiązał?

  2. #2

    Domyślnie

    To pękniecie było trzeba zrobić takim samym materiałem jak tynki. Ty użyłeś innego materiału i teraz będzie się to odznaczało bo inna chłonność i strukturę.
    Teraz to aby zamaskować musiałbyś pomalować jakąś farba strukturalną typu baranek czy piasek.

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystko było zgodnie z instrukcja. Specjalny kit cementowo wapienny do pęknięć tynku.

  4. #4

    Domyślnie

    Ale to był kit a nie tynk i dlatego jest tak a nie inaczej. Na tynku w nowo wybudowanym domu zawsze mogą pojawić się pęknięcia.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony