dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Ogrzewaniew elektryczne

    Dzień dobry.
    Chciałabym się Was poradzić o wybór ogrzewania elektrycznego w mieszkaniu w kamienicy, obecnie jest tam piec kaflowy. Na początku chciałam podłogówkę, ale strop jest drewniany i muszę zrobić ślepą podłogę z płyt osb, wiec to rozwiązanie raczej odpada :/ Obecnie zastanawiam się nad kotłem elektrycznym firmy Kospel, ale biorę też pod uwagę grzejniki radiacyjne. Może ktoś z Was ma inne propozycje, gdzie koszt eksploatacji nie zrujnuje mnie finansowo?
    Mieszkanie jest środkowe na 1 piętrze, 27m2, budynek nieocieplony.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JasonOgg

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Blachownia
    Kod pocztowy
    42-290
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał aleksa77 Zobacz post
    Dzień dobry.
    Chciałabym się Was poradzić o wybór ogrzewania elektrycznego w mieszkaniu w kamienicy, obecnie jest tam piec kaflowy. Na początku chciałam podłogówkę, ale strop jest drewniany i muszę zrobić ślepą podłogę z płyt osb, wiec to rozwiązanie raczej odpada :/ Obecnie zastanawiam się nad kotłem elektrycznym firmy Kospel, ale biorę też pod uwagę grzejniki radiacyjne. Może ktoś z Was ma inne propozycje, gdzie koszt eksploatacji nie zrujnuje mnie finansowo?
    Mieszkanie jest środkowe na 1 piętrze, 27m2, budynek nieocieplony.
    O ile dostaniesz zgodę na montaż to najtaniej w użytkowaniu wyjdzie klima, 2.5kw starczy,
    Jeśli nie pomyśl nad foliami grzewczymi (ciepła podłoga) lub farelkami. Różnica w cenie w stosunku do zestawu piec+grzejniki będzie znaczna, koszty ogrzewania te same.

  3. #3
    Ekspert marki BOSCH - zapraszamy do Forum eksperckiego na górze Forum Muratora. Czekamy na Wasze pytania, udzielamy się w wątkach.

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Sposób dostępnych form ogrzewania elektrycznego warte rozważenia będzie dla takiego mieszkania będzie ogrzewanie powietrzne czyli nic innego tylko klimatyzator, który z pewnością poradzi sobie nawet w największe mrozy.
    Innym rozwiązaniem jest zastosowanie kotła elektrycznego z tradycyjnymi grzejnikami.
    Rozwiązania te możliwe są do zastosowania z urządzeniami marki Bosch, a szczegóły znajdzie Pani na poniższej stronie:
    https://www.bosch-thermotechnology.c...kty-1221542-c/

    Zachęcam do kontaktu z naszym autoryzowanym partnerem, który z pewnością rozwieje Pana wątpliwości i pomoże w dobraniu najlepszych możliwych urządzeń. Najbliższego autoryzowanego partnera znajdzie Pan na stronie: https://www.bosch-thermotechnology.c.../dealersearch/

    Pozdrawiam
    ----------------------------------
    Konsultant Bosch Termotechnika

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony