dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cyborg78

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    16

    Domyślnie Komin systemowy GRALKO

    Witam, muszę dość szybko zamówić komin systemowy do pieca na ekogroszek, otrzymałem dziś wycenę Schiedla oraz dzwoniłem do firmy GRALKO - różnica w cenie wynosi 1100 zł. Czy ktoś ma doświadczenie z tym Gralko? Ponieważ Schiedel to podobno najwyższa półka ale czy Gralko będzie masakrycznie zły czy chodzi o coś innego?

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cyborg78

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    16

    Domyślnie

    Naprawdę nikt nie ma doświadczeń z tą firmą?

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar RobertJG
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-566
    Posty
    224

    Domyślnie

    Jak dla mnie firma "krzak". Wystarczy wejść na ich stronę www. Nie jest to na pewno producent systemów kominowych.
    Od ponad 20 lat pracuję u producentów materiałów budowlanych (okna, papy, systemy kominowe, technika zamocowań, chemia techniczna i budowlana). Nowoczesne rozwiązania w budownictwie to moje hobby.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cyborg78

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    16

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź, musiałem podjąć decyzję już wcześniej i zakupiłem system Hoch, wyszło nieco taniej niż Schiedel a opinie są niezłe. Jestem z majstrem w trakcie montażu, jestem tylko zaskoczony nierównością pustaków, trzeba się gimnastykować żeby jako tako ustawic pion

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał cyborg78 Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź, musiałem podjąć decyzję już wcześniej i zakupiłem system Hoch, wyszło nieco taniej niż Schiedel a opinie są niezłe. Jestem z majstrem w trakcie montażu, jestem tylko zaskoczony nierównością pustaków, trzeba się gimnastykować żeby jako tako ustawic pion
    Teraz widzisz dlaczego inne produkty są tańsze od tych renomowanych.
    Jednym z dobrych producentów kominów systemowych jest firma Plewa, ale to już informacja dla potomnych którzy kiedyś będą szukać porady bo Ty już kupiłeś

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,
    Mogę polecić firmę GRALKO zamawiałem dwa kominy od nich w odstępie czasowym (budowa bez kredytu) znajomi też brali z budów obok , wszyscy zadowoleni byliśmy, wszystko kompletne i łatwo się murowało przy drugiej palecie miałem pecha i miałem uszkodzony pustak, ale firma dosłała na swój koszt bez żadnych problemów i bardzo szybko chociaż budowa na wsi .
    Pozdrawiam i Polecam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony