Witam wszystkich. Piszę tutaj bo już nie mam pomysłów i sił do swojego "hydraulika", który podjął się podłączenia pieca wspomnianego w tytule. Niestety w trakcie, okazało się, że ma z tym problemy. Finalnie hydraulik zmył się, mówiąc, że jego praca zakończona bo piec podłączył, ale żebym sobie do serwisu zadzwonił, żeby go włączyli. Piec wyświetla błąd Er.09 - zbyt niskie ciśnienie wody (hydraulik stwierdził, że układ jest otwarty i nie ma żadnego ciśnienia i nie da się go osiągnąć) i czasami błąd Er.07 związany z prędkością wentylatora. Po zobaczeniu kotłowni po prostu się załamałem. Czy jesteście w stanie po zdjęciach określić czy instalacja jest zrobiona poprawnie? Mam na myśli układ pomp, zaworów itp (sprawy komina lepiej nie komentować). Do pieca podłączony jest zbiornik Kospel SB 300 i rozdzielnica na 8 grzejników.
Jeśli na forum nie uda mi się dostać żadnych podpowiedzi co trzeba zmienić lub poprawić, pozostaje mi chyba tylko szukać serwisu, który przyjedzie to sprawdzić i przerobić. Tym razem serwisu ze stronki Ferroli. Z góry dzięki za podpowiedzi co tu dalej robić.

link do zdj google, bo nie mogę dodać w poście

https://photos.google.com/share/AF1Q...ItYTJLbVZsZFd3