dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Ogrodzenie klinkierowe - kto robił z Robena?

    Witajcie,
    macie doświadczenia z płytkami/cegłami produkcji ? Będę wdzięczna za opinie.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-06-2022 o 17:55

  2. #2

    Domyślnie

    Może jakaś podpowiedź? Pytanie odnosi się do jakiegoś konkretnego produktu Robena czy ogólnie firmy Roben?
    Zrobiłem elewację z płytki klinkierowej i mur oporowy z z klinkieru. Co prawda nie Roben, a Feldhaus. Ale nie wiem dlaczego produkty Robena miałyby się jakoś wyróżniać na tle innych..
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Mam ogrodzenie z płytek od , chwalę sobie - dobrze się robiło, jst trwałe, dobrze ciągle wygląda, bezproblemowe użytkowanie (y)
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-04-2022 o 21:05

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cegłamaster

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Baranowo
    Kod pocztowy
    62-081
    Posty
    47

    Domyślnie

    Roben i Feldhaus to różni producenci, ale ich cegły nie różnią się z punktu widzenia technicznego - można pod uwagę brać tylko cenę i wygląd (ostatnio niestety też dostępność). Radziłbym brać pod uwagę to, czy całość będzie z jednego wypału (nie z jednej dostawy, bo nie o to tu chodzi).

  5. #5

    Domyślnie

    Mam ogrodzenie i częściowo elewację z klinkieru - mieli dobrą cenę, płytki są równe, dobrze się kładą i prezentują. Liczę, że będą też trwałe.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-06-2022 o 18:28

  6. #6

    Domyślnie

    Też się skłaniam ku takiemu rozwiązaniu, klinkier wydaje się OK!. Mogę mieć niezłą cenę, ciekawi mnie tylko trwałość, bo może i na elewację się skuszę..?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony