dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kamienny dywan na stare płytki

    Czy na dobrze związane płytki mogę położyć system kamiennego dywanu firmy HARD ?
    Mam już rok położone takie żywice na 100m2 i do dziś wszystko jest dobrze ,ale położone na goły beton i potem grunt hydroizolacja żywice itd.
    Mam taras nad pomieszczeniem użytkowym gdzie 8 lat temu została zrobiona nowa wylewka hydroizolacja i na to płytki klinkierowe wypalane , do dziś nic nie odpada nie jest głuche ,ale z racji prac i pozostałych balkonów chcę tutaj dać kamienny dywan i ponawiam pytanie czy taki system na płytki może byc?
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Musisz wziąć pod uwagę że kamienny dywan to aplikacja drenażowa - woda spływa pod kamieniem więc musi być bardzo dobra hydroizolacja - polecam ( Winkler One)

  3. #3

    Domyślnie

    Tak była stosowana dwukrotnie hydroizolacja systemowa firmy Hard-Plast 1K

    PS. ta izolacja podana przez ciebie sprawdzi się na kostkę brukową w garażu ?
    Bo chciałem tam dać żywice z kruszywem kwarcowym ,ale mi odradzano na forum , a może taka zwykła hydroizolacja starczy do czyszczenia podłogi po pojeździe ?
    Ostatnio edytowane przez Program93 ; 26-09-2021 o 10:38

  4. #4

    Domyślnie

    To się nie uda (kosmiczny pomysł)

  5. #5

    Domyślnie

    W garażu był wylany beton i na cemencie położona kostka , w takim wypadku nadal to słaby pomysł zagruntować i wylać na nią hydroiolacje , czy inna żywice , żeby dało się tak utrzymać porządek ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony