dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Głębokość podejść wodnych

    Witam wszystkich.
    Robię remont w starym domu, całą instalację wodną zrobiłem na rurkach pexalpex, oczywiście do podejścia prysznicowego jaki i umywalkowego zakupiłem listwy oraz odpowiednie złączki zaprasowywane, natomiast moje pytanie jest takie, na jakiej głębokości umieszczać owe złączki, ściana będzie równana klejonymi płytami gk i potem na to przyjdzie hydroizolacja oraz płytki, rozumiem że będę musiał zastosować przedłużki aby wyjść ze śrubunkiem ponieważ będą za bardzo schowane, oraz czy po zakołkowaniu listwy dziurę uzupełnić samą pianką, czy może czymś to zarzucić np: klejem gipsowym bądź jakąś zaprawą aby to usztywnić?

    Dziękuję za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Nie powinno chować się złączek w przegrodach a jeżeli już jest taka konieczność to trzeba je odizolować od ściany bo złączki w kontakcie z betonem ulegają korozji.
    Przecież używając tych rur robisz podejścia praktycznie bez używania złączek.

  3. #3

    Domyślnie

    Może źle się wyraziłem, oczywiście rurki idą w całości nie mają nigdzie łączeń pod betonem chodziło mi dokładnie o te końcowe kształtki.

    Wczoraj pomierzyłem i po schowaniu na równo rurek w otulinie owa kształtka wystaje tylko 1 cm poza ścianę, jak przyjdzie do tego płyta gk oraz kafelki to będzie schowana koło 2 cm w głąb ściany.

  4. #4

    Domyślnie

    Kształtka powinna wystawać a nie być schowana i to jeszcze tak głęboko.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony