dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pęknięcie czoło balkonu

    Witam ,
    Mam problem którego nie potrafię ocenić tym bardziej firma wykonująca , a trzeba to jakoś poprawić . Balkon był wykonany w następujący sposób płyta betonowa - dysperbit - papa - styrodur - folia - wylewka dalej system profil renoplast wtopiony taśma i potem cały balkon w hydroizolacji i na koniec system kamienny dywan znów hydroizolacja żywice itd. Wszystko powinno być szczelne i takie się zdaje być bo woda przy opadach kapie z listwy tez balkon zadaszony wiec dużo tego nie ma , ale na czole zima zaczęły wychodzić wykwity solne zacieki oraz taki pas wybrzuszenia centralnie równo z dołem listwy . Przesyłam zdjęcia do oceny za dnia postaram się coś zrobić , czoło było obrobione styropianem do momentu wylewki czyli pęknięcia (styropian jako szalunek) dalej siatka,klej i mika .

    Nie mam możliwości z racji okapnika wkleić tam jakiś xps czy styro firma chce zaciągnąć to jeszcze raz tynkiem ewentualnie klej siatka i tynk , ale czy to coś poprawi ?

    Z góry dzięki za pomoc i diagnozę .

    https://zapodaj.net/91a92ebff23be.jpg.html
    https://zapodaj.net/38aa06c549cd5.jpg.html

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Naprawdę nikt nic nie pomoże , jedna konkretna odpowiedz ?

  4. #4

    Domyślnie

    Klej i siatka pomoże tylko na chwilę, musiałbyś zdemontować okapniki, odciąć 2cm wylewki i wkleić styro od czoła, dopiero wtedy siatka i klej. U siebie przed wylewka robiłem elki ze styropianu, taki szalunek styropianowy. Wstawiłbym zdjęcia ale z tel coś nie idzie.
    Ostatnio edytowane przez Michal_PL ; 08-10-2021 o 08:23
    360m2 całkowitej w tym garaż 100m2. Izolacja ścian 20cm grafit 0.31, poddasze wełna 30cm (skosy) i 45cm (sufit), izolacja tarasu 12cm Alu pir.
    Rekuperacja, ogrzewanie elektryczne.
    .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony