dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie PGE Pruszków - brak przyłącza docelowego w terminie

    Witam, minął 18-miesięczy termin umowy o przyłączenie do sieci budynku mieszkalnego. Decyzja pozwolenia na budowę dostarczona w terminie. Osobista wizyta w punkcie kończy się otrzymaniem nr telefonu do osoby która ma pomóc jednak telefonu nikt nie odbiera. Posiadam też kontakt do podwykonawcy któremu PGE zleciło przed 7 miesiącami realizację przyłącza. Podwykonawca niekompetentny, niekulturalny. Odległość od słupa do skrzynki tylko 2 metry. Dom jest w pełni wykończony, umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jak to ugryźć? Dziękuję.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AnonimowyAlkoholik

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-747
    Posty
    136

    Domyślnie

    Norma w PGE. Tylko pismo do Urzędu Regulacji Energetyki coś może wskórać. U mnie przyłącze miało być rok temu, w międzyczasie PGE zaproponowało 3 aneksy terminowe. W zeszłym tygodniu minął termin przyłączenia określony w ostatnim aneksie, więc tym razem zamiast pytać kiedy (po znów odpiszą że siła wyższa, pandemia, zamknięte urzędy i masz tu aneks na za pół roku) napisałem bezpośrednio do URE, do wiadomości PGE. Zobaczymy czy coś to da...

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Dawno temu też załatwiałem przyłącze w tym zacnym przybytku. Pan z Działu inwestycji miał ode mnie telefon codziennie a co dwa dni byłem u niego w biurze. Miał mnie dość więc ogarnął.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał minterm Zobacz post
    Witam, minął 18-miesięczy termin umowy o przyłączenie do sieci budynku mieszkalnego. Decyzja pozwolenia na budowę dostarczona w terminie. Osobista wizyta w punkcie kończy się otrzymaniem nr telefonu do osoby która ma pomóc jednak telefonu nikt nie odbiera. Posiadam też kontakt do podwykonawcy któremu PGE zleciło przed 7 miesiącami realizację przyłącza. Podwykonawca niekompetentny, niekulturalny. Odległość od słupa do skrzynki tylko 2 metry. Dom jest w pełni wykończony, umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jak to ugryźć? Dziękuję.
    U mnie Tauron zrobił po 24 miesiącach dopiero (termin był 18msc). Po drodze oczywiście dwa aneksy. Od słupa jakies 3metry.
    Telefon dzien w dzień do podwykonawcy i tauronu przez kilkanaście tygodni pomógł.
    Jak nie masz nikogo kto załatwi to tylko może ponóc dzwonienie, pisanie.
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony