dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kominek wentylacyjny - płaski dach

    Witam, czy byłby ktoś z Was w stanie doradzić mi jak to zrobić żeby było dobrze. Mianowicie na płaskim dachu pokrytym papą będzie kładziona styropapa, na to papa termozgrzewalna. W jednym miejscu był zaciek przez co woda dostała się do szlaki. Wyczytałem w jednym z postów, że w takim przypadku warto zamontować kominki wentylacyjne. Czy koniec kominka musi być w warstwie szlaki tzn muszę np otwornicą zrobić otwór w górnej warstwie betonu/szlichty? Dach jest nie wentylowany. Dodam też że nie ma możliwości zdjęcia szlaki gdyż połowa budynku nie należy do mnie. Z góry dzięki jak ktoś pomoże.

  2. #2

    Domyślnie

    Olej ten kominek. Ja mam cały, wielki i dość skomplikowany jeżeli chodzi o spadki dach płaski. Zanim była wylewka to też padało jak robiona była izolacja. Nie zrobiłem żadnego kominka wentylacyjnego i przez 2 lata nie ma żadnych problemów. Więcej mogłoby być podejrzewam z tym kominkiem wentylacyjnym, gdybym go zrobił.
    Jedyne co robisz bez sensu, to, ze zostawiasz szlake na dachu.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Trzeba zastosować kominek z taka nakładką. Pozdrawiam.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	3,0 KB
ID:	458013  
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony