dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Myszy!!!

  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gorog85

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Miechów
    Kod pocztowy
    32-200
    Posty
    200

    Domyślnie Myszy!!!

    Panowie, proszę o pomoc! Kolejny sezon myszy pchają się na strych. Co roku próbuję temu zaradzić i wszystko na nic. Wykonawca partacz nie dał mi listwy cokołowej. Uszczelniam każdą szparke wokół opaski z kostki brukowej, ale te małe mendy i tak gdzieś znajdują drogę. Jestem bliski szaleństwa, bo drapią mi tuż nad głową. Co robić???

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie

    A skąd wiesz, że dostają się do środka dziurami w elewacji ?
    Projekt TK44 piętrowy, 153m2 pow. użytk., pow. netto 182 m2; ściany Porotherm, Polstyr 15cm 0,38; podłoga EPS100 17cm 0,38; strych Isover 0,41 30cm; dachówka Roben; kocioł Buderus GB072 14kW + RC300 + pogodówka + termostaty Salus + głowice Salus, Galmet 140l.

  3. #3

    Domyślnie

    Wiesz jak wygląda wrotycz czy aksamitka ( ta śmierdziuszka)? Zrób kilka bukietów i porozwieszaj na strychu poustawiaj w wazonach w części mieszkalnej. Albo zaufaj elektronice . Jak psa nie masz też pomoże twój brzęczyk ultradźwiękowy może słyszeć pies

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gorog85

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Miechów
    Kod pocztowy
    32-200
    Posty
    200

    Domyślnie

    Mnie chodzi o to, żeby im drogę zamknąć. Na miejscu mam trutki, łapki, itd. Wiem, że wchodzą od dołu, bo wchodzą zarówno do kuchni pod oknem (za wysoko osadzone) jak i na strych. Dom nowy, rekuperacja, więc okna zamknięte. W kuchni sobie poradzę, zdejmę parapet i siatkę założę. Ale tu się kończy pomysł. Jedyne, co mi na myśl przychodzi, to odkopać poniżej płytek na elewacji i wciskać listwę.

  5. #5

    Domyślnie

    Skoro wiesz gdzie wchodzą to jaki problem prysnąć w te dziury/szpary piankę montażową i potem zaciągnąć te miejsca klejem do styropianu jaki daję się do wtapiania siatki.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gorog85

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Miechów
    Kod pocztowy
    32-200
    Posty
    200

    Domyślnie

    Właśnie to zrobiłem w kuchni. Miałem rację, pod parapetem wyżarte i mysie bobki. Ale na strych ścieżki nie ma szans znaleźć. Tylko obwodowo listwę wciskać chyba zostaje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony