dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Drzwi wejściowe KMT75 Passive z naświetlem

  1. #1

    Domyślnie Drzwi wejściowe KMT75 Passive z naświetlem

    Również mam problem z samoistnym pęknięciem szyby w naświetlu. Drzwi KTM Passive montowane 2 tygodnie temu. W zespolonej szybie pojawiło się pęknięcie długości 40 cm zaczynające się od górnej ramki. Szyba środkowa. Z zewnątrz jest szyba typu lustro weneckie. Jaka może byc przyczyna pęknięcia i czy reklamacja jest zasadna.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bob321 Zobacz post
    Również mam problem z samoistnym pęknięciem szyby w naświetlu. Drzwi KTM Passive montowane 2 tygodnie temu. W zespolonej szybie pojawiło się pęknięcie długości 40 cm zaczynające się od górnej ramki. Szyba środkowa. Z zewnątrz jest szyba typu lustro weneckie. Jaka może byc przyczyna pęknięcia i czy reklamacja jest zasadna.
    Raz: nie wiem dlaczego zakładasz temat w "podforum eksperckim Oknoplast" gdy temat nie dotyczy tej firmy. Zakładam, że przez pomyłkę..

    Dwa: trudno zgadnąć. Pęknięcie nigdy nie ma prostej do określenia przyczyny. Wymaga oględzin.

    Trzy: na temat zasadności wypowie się osoba rozpatrująca reklamację, a pewnie pierwsza odpowiedź znajduje się w karcie gwarancyjnej, którą zapewne przekazano na montażu. Z mojego doświadczenia odpowiedź będzie negatywna, chociaż mi ta firma raz wymieniła skrzydło, bo odkryliśmy wadę przy dostawie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony