dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    vudu

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    9

    Domyślnie Pomoc w doborze wkladu kominkowego

    Witam powiem szczerze ze nie jestem specjalistą od kominków ale nadszedl czas przy wykanczaniu mojego domu, powiem szczerze ze bardzo sie zastanawialem czy w ogole montowac kominek, ale miejsce na kominek juz jest dolot powietrza z zewnatrz i komin szkoda by bylo tego nie wykorzystać.
    Stad moje pytanie do bardziej doswiadczonych jaki wklad, nie chce duzo palic nie bedzie to moje glowne zrodlo ogrzewania bardziej okazjonalnie dla nastroju, dlatego nie chcialbym tez duzo wydawac na profesjonalne wklady , bo nie sztuka zaplacic ponad 5 tys cieszyc sie dobrym wkladem ale palic raz na tydzien.
    Stad mam problem by to wypośrodkować czy istenieja w miare dobre wklady na okazjonalne palenie?? Spoglądam z boku na kratki i dokladnie model Maja ma duza sprawnosc poza tym nie drogi, ale slyszalem tez o szczelnosci tych wkladów i troche mnie to przeraza, moze jest jakas inna firma w miare nie droga ale solidna?? czy juz takie wklady w granicach 2 tys to dziadostwo i nie znajde nic dobrego?
    Z gory dzieki za odpowiedz

  2. #2

    Domyślnie

    Wytyczne czym się kierować przy wyborze wkładu kominkowego znajdziesz, wpisując w wyszukiwarkę "Kominkowe ABC"

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał vudu Zobacz post
    czy juz takie wklady w granicach 2 tys to dziadostwo i nie znajde nic dobrego?
    Szukaj używki która nowa kosztowała kilkakrotnie więcej, niz Twój budżet.
    Jak chcesz koniecznie nowy, to chyba najtaniej z sensownych wyjdzie Romotop Evora.

  4. #4

    Domyślnie

    Raz na tydzień to zdecydowanie więcej niż "okazjonalne palenie". Przy takiej częstotliwości nie ma w ogóle co podchodzić do wkładów a'la "blaszane pudełko z marketu za 2 tysiące", bo będą tylko źródłem nieustającego wku.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony