dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Imitacja drewna podłoga

    Cześć,

    tak się zastanawiam, czy można i jeżeli tak odstemplować drewno na świeżo wylanej posadzce później pomalować jakąś specjalną farbą, w przypadku ogrzewania podłogowego wydaje się to być rozsądne kosztowo ?

  2. #2

    Domyślnie

    Może ktoś jednak wie?

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    To ani nie bedzie wyglądać, ani nie bedzie trwałe... Chyba że zdecydujesz się na żywice, zobacz sobie w sieci jakie wzory specjaliści są w stanie wykonać na podłogach czy blatach.
    Tego nie pomalujesz (:

  4. #4

    Domyślnie

    Można- ale trzeba mieć specjalne matryce używane do betonu stemplowanego.
    https://photos.app.goo.gl/pZ9P8SjQGXLihscA6

  5. #5

    Domyślnie

    Szczerze to nie mam pojęcia. Nigdzie się też nie spotkałem z takim rozwiązaniem. Ja wolę prawdziwe drewniane deski na podłogę u siebie w domu. Tyle jest wszystkiego teraz, że trochę mi z wyborem zeszło. Z tego wszystkiego to ta podłoga od Maharajah https://maharajahparquet.com/deski-p...bau-golden-tea wydaje mi się najlepsza, tak wizualnie jak i jakościowo. Deski są impregnowane specjalnym olejem na bazie olejów roślinnych i wosków. Sama grubość to 15 mm, z czego użytkowa 7 mm. Podłoga na lata.

  6. #6

    Domyślnie

    @jnow1 zawsze to jakieś rozwiązanie .
    @tomi07 dzięki, ale nie chcę prawdziwego drewna na podłodze, między innymi podłogówka, właściwości fizykochemiczne drewna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony