dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 74 z 74
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Listopad 2020 - styczeń 2021 płaciłem 4,09 szt. Z transportem, rozladowaniem, paletami etc.

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Netto

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sativum Zobacz post
    Netto
    Za które silikaty? Xella czy H+H/Sil-Pro?

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Xella 24

  5. #65

    Domyślnie

    Zamawialiście już pokrycie dachowe? Celuję w model i chcę ustalić czy są problemy z dostępnością. Dachówka mi się podoba, podobno łatwo się układa i jest dobrej jakości, cena z tym koreluje. Tylko podobno hurtownie przyjmują zamówienia, każą płacić, a towaru nie ma Wiecie coś na ten temat?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-06-2022 o 18:23

  6. #66
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ololek

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowe Bagno
    Kod pocztowy
    16-130
    Posty
    527

    Domyślnie

    No ja czekałem na zamówione w lutym dachówki z braasa do maja a finalnie dostałem je w sierpniu. Płaciłem zaliczkę tylko przy zamówieniu a potem resztę po dostawie. Ale to było w zeszłym roku.

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bea83 Zobacz post
    Zamawialiście już pokrycie dachowe? Celuję w i chcę ustalić czy są problemy z dostępnością. Dachówka mi się podoba, podobno łatwo się układa i jest dobrej jakości, cena z tym koreluje. Tylko podobno hurtownie przyjmują zamówienia, każą płacić, a towaru nie ma Wiecie coś na ten temat?
    Podklejam się pod pytanie, co prawda chcę inny rodzaj dachówki, ale też z, ktoś właśnie zamawia? Jakie są rokowania co do ceny i terminów?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-06-2022 o 18:24

  8. #68

    Domyślnie

    U mnie wystartowały sprawy formalne, ale już zamawiam materiały i np. na dach to już ponad 5 zł na sztukę i ok 8-12 tygodni czekania, pod warunkiem, że nic bardziej się w świecie nie wywróci. No ale trzeba robić swoje! Powodzenia w ogarnianiu budowy w tym czasie
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-06-2022 o 18:43

  9. #69
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tentypmich

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kraków
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karol Be Zobacz post
    U mnie wystartowały sprawy formalne, ale już zamawiam materiały i np. monza plus na dach to już ponad 5 zł na sztukę i ok 8-12 tygodni czekania, pod warunkiem, że nic bardziej się w świecie nie wywróci. No ale trzeba robić swoje! Powodzenia w ogarnianiu budowy w tym czasie
    po 5 zł netto ? Ja pod koniec sierpnia 2021, miałem po 4,7 netto montaz plus, ale wybrałem Nelskamp Nibra F8 i nie żałuje ,bo dachówka jest lepsza i ładniejsza (jak dla mnie).

  10. #70
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tentypmich

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kraków
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bea83 Zobacz post
    Zamawialiście już pokrycie dachowe? Celuję w model Bergamo z Robena i chcę ustalić czy są problemy z dostępnością. Dachówka mi się podoba, podobno łatwo się układa i jest dobrej jakości, cena z tym koreluje. Tylko podobno hurtownie przyjmują zamówienia, każą płacić, a towaru nie ma Wiecie coś na ten temat?
    W sierpniu 2021, był problem z płaską dachówką, teraz ponoć ceny za metr zaczynają się od 110 zł i dostępność też słaba

  11. #71

    Domyślnie

    Orientuje się ktoś, ile kosztuje robocizna za dach? Mamy do zrobienia (za jakiś kwartał) dach dwuspadowy, 40 stopni, 2 kominy, bez lukarn, 8 okien dachowych fakro, więźba tradycyjna drewniana, bez deskowania, folia, ocieplenie wełną, krycie ceramiką, model . Na co zwrócić uwagę, co powinna uwzględniać taka wycena? Są jakieś widełki?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-06-2022 o 16:30

  12. #72
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nina Bojda Zobacz post
    Orientuje się ktoś, ile kosztuje robocizna za dach? Mamy do zrobienia (za jakiś kwartał) dach dwuspadowy, 40 stopni, 2 kominy, bez lukarn, 8 okien dachowych fakro, więźba tradycyjna drewniana, bez deskowania, folia, ocieplenie wełną, krycie ceramiką, model . Na co zwrócić uwagę, co powinna uwzględniać taka wycena? Są jakieś widełki?
    W dzisiejszych czasach nikt Ci na to nie odpowie, nie ma widelek,cena robocizny z dnia na dzień może wzrosnąć o 100%
    Tym bardziej, że większość Ukraincow czyli stosunkowo taniej siły roboczej,wróciła bronić swojej Ojczyzny przed najazdem ruskich.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-06-2022 o 16:31

  13. #73

    Domyślnie

    A ja myślałem, że przepłaciłem za stal i inne materiały w zeszłym roku. Patrząc na obecne ceny zapłaciłbym duuuużo więcej. Chociaż to jeszcze nie koniec dramatów, bo trzeba zrobić elewację na swoim domu i na kilku innych obiektach. Na szczęście styropian już kupiony(...)

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Idzie zaplanowany krach wię planowanie czegokolwiek to i tak nas zgolą do zera .
    cierpliwości nam potrzeba ! i calego worka kasy

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony