dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Macyy

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-043
    Posty
    2

    Domyślnie Jaka wylewka na anhydryt

    Witam wszystkich
    W momencie robienia wylewki anhydrytowej w planach na podłogę były panele winylowe, w związku z czym w łazienkach zostały wylany niższy poziom.
    Jak to w życiu bywa, plany się zmieniły i na podłogę trafiły panele o grubości 1 cm. W związku z czym różnica poziomu między gotowa podłoga w korytarzu, a podłoga (bez płytek)w łazience wynosi w tym momencie 2,3 cm.
    Może ktoś doradzić czym teraz podnieść poziom w łazience? Potrzebuje go podnieść o 6-7 mm. Co na anhydryt można wylać? W podłodze jest ogrzewanie podłogowe.

    Dzięki za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli na podłodze w łazience mają być płytki , to poziom o te kilka mm podnieś klejem do pytek . Tylko trzeba zrobić to etapami . Na początku podnosimy podłoże , . następnie przystępujemy do klejenia płytek .

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Macyy Zobacz post
    Witam wszystkich
    W momencie robienia wylewki anhydrytowej w planach na podłogę były panele winylowe, w związku z czym w łazienkach zostały wylany niższy poziom.
    Jak to w życiu bywa, plany się zmieniły i na podłogę trafiły panele o grubości 1 cm. W związku z czym różnica poziomu między gotowa podłoga w korytarzu, a podłoga (bez płytek)w łazience wynosi w tym momencie 2,3 cm.
    Może ktoś doradzić czym teraz podnieść poziom w łazience? Potrzebuje go podnieść o 6-7 mm. Co na anhydryt można wylać? W podłodze jest ogrzewanie podłogowe.

    Dzięki za pomoc
    Witam ja mam podobny problem tylko mi brakuje 1cm do poziomu z HSem jak to się u was skończyło ?

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Macyy

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-043
    Posty
    2

    Domyślnie

    Zrobiłem cienką warstwę wylewki anhydrytowej atlas sam 100

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony