dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zablokowany korek klick klack w kabinie prysznicowej

    Cześć chciałem dzisiaj posprzątać kabinę prysznicową. Niestety podczas jej czyszczenia niechcący przez przypadek wcisnąłem mocno korek klick klack i teraz nie chce odskoczyć. Chciałem go jakoś podważyć ale nie chce się tam nic wcisnąć i nie mam pomysłu jak go wyciągnąć stamtąd. Kabina jest zabudowana więc nawet nie mam jak spróbować od dołu ewentualnie wyciągnąć cały mechanizm.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.934

    Domyślnie

    Cóż...mechanizm takich korków rdzewieje więc dlatego nie polecam przy stałych brodzikach, do których nie ma dostępu by wymienić.
    Jak nie da rady przyssawką, to pozostanie przewiercenie korka by zahaczyć i wyciągnąć.
    Chatka Z7L GL 82+24 m2 100% podłogówka, ogrzewane PCPW Atlantic 6kW. Kubatura ogrzewana 288 m3. Zero kominów, WM z reku Izzifast. Termoizolacja - podłoga -15cm styro 036, ściany- 20cm 031, strop 30cm PUR Synthesia, nad garażem 20cm. PV 6,4kWp na glebie. Całkowite zużycie prądu w 2021r na CO+CWU+media - 4720kWh (w tym PC - 2387) Na CO, CWU i CHŁODZENIE :
    Rok 2022 - 2290k Wh
    Rok 2023- 2204 kWh

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał majkm Zobacz post
    Cześć chciałem dzisiaj posprzątać kabinę prysznicową. Niestety podczas jej czyszczenia niechcący przez przypadek wcisnąłem mocno korek klick klack i teraz nie chce odskoczyć. Chciałem go jakoś podważyć ale nie chce się tam nic wcisnąć i nie mam pomysłu jak go wyciągnąć stamtąd. Kabina jest zabudowana więc nawet nie mam jak spróbować od dołu ewentualnie wyciągnąć cały mechanizm.
    Skoro nie chce odskoczyć to popukaj energicznie ale z wyczuciem młotkiem drewnianym np tłuczkiem do kotletów, być może zapadka odskoczy i uwolni korek. Możesz tez spróbować go podważyć za pomocą cienkiego noża kuchennego, wsunąć noż między korek a obudowę i naciskając/pukając w korek jednocześnie podważać korek.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony