dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie montaz bramy przesównej problem

    witam bede mial problem z montazem bramy przeswnej bo cos mnie tknęło żeby sprawdzić szpilki pod rolki ktore osadził mi łepek który miał robić bramę i okazało się że zostay źle osadzone, mianowici, za daleko od mórka i bedzie kolidowało z słupkiem. światło między słupkami prowadzącym a ogrodzenia 20 cm
    chicałbym to przerobić i pomyslalem ze kupię formatkę grubości 5 lub 8 mm o wymiarze 25x17 cm nawierce w niej otwory w rozstawie 155 mm 55mm takie jak powinny być pod rolki do mojej bramy i naweirce również otwory pod śruby które spieprzył pseudomajster (moja wina nie dopilnowałem) i poprosu nałoże na stare skręce śrubami i dodarkowo zaleje betonem (te stare szpilki żeby nie "wisiało w powietrzu" ,

    co sądzicie ?

    czy wywiercić nowe otwory wsadzić nowe szpilki na ktowe chemiczną ?>

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.248

    Domyślnie

    Niektóre kółka jezdne do bram mają w podstawie zamiast otworów fasolki służące do korekty.
    Jeśli te nie wystarczą u Ciebie to stosuj rozwiązania poniżej.

    Jeśli pomyłka nie jest minimalna to wywierć nowe otwory przesuwając je także do przodu lub tyłu tak aby nowe szpilki nie były zaraz przy starych.

    Pomysł z dodatkową blachą jest OK ale to po prostu więcej pracy, a im rozwiązanie bardziej skomplikowane tym bardziej zawodne.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Nowe szpilki i kotwa chemiczna to najprostrze i najlepsze rozwiązanie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony