dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał anusiaszymanek Zobacz post
    Po czym wnosisz? Ja bym rzekła, że nie ma żadnej merytorycznej odpowiedzi, bo forumowicze to "śledczy" a nie chętni i pomocni by podzielić się doświadczeniem, opinią, czy poradą
    Po swoim kilkunastuletnim doświadczeniu na forum i setkach zbanowanych spamerów.
    W Twojej odpowiedzi jest także powód braku merytorycznych odpowiedzi.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #22

    Domyślnie

    No kurna taki temat ciekawy i w końcu co?
    Jak mniemam trafił się człek z kasą i jakieś wątpliwości ma co do ostatnich zdobyczy techniki i o kocioł na pellet pyta?
    Nooo koniec świata – świat jednak dalej na psy schodzi.

  3. #23
    Banned
    piotrstefanski222

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Szczecinek
    Kod pocztowy
    70-003
    Posty
    29

    Domyślnie

    dobrze nie bedę słuchał się ani forumowiczów ani instalatorów
    meska decyzja wchodzę w gaz bo bezobsługowy i tania kotłownia w wykonaniu oraz nieśmiertelny kominek na drewno
    drewno wg. matematyki oszczędnościowej to obecnie najtańsze zasilanie - i nawet mój dziadek który kilka razy zmieniał źródła ogrzewania zawsze posiadał kominek który nie potrzebuje prądu ani czegoś lub kogoś od czego jest zależny -drewno damy radę chyba kupić zawsze

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrstefanski222 Zobacz post
    dobrze nie bedę słuchał się ani forumowiczów ani instalatorów
    meska decyzja wchodzę w gaz (,,,) nieśmiertelny kominek na drewno
    Rzecz ciekawa i bardzo odważna z tym gazem a kominek uważam – pomysł bardzo dobry – maże być taki wolnostojący - od tak nóż widelec i zawsze go gdzieś skitrać można i są też z płaszczem wodnym ale to to już instalacja. Dzięki z odpowiedź.

  5. #25

    Domyślnie

    Po mimo wysokich cen gazu i trudnych do ustalenia w przyszłości, to mimo tego stanu rzeczy : https://inwestycje.pl/biznes/psg-z-g...ylacza-gazowe/ Polska Spółka Gazownictwa (PSG) – spółka zależna Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) – czasowo wstrzymała zawieranie nowych umów na realizację przyłączy gazowych w związku z pełnym zarezerwowaniem środków inwestycyjnych, podała spółka.
    Aaaa tak już miało być pięknie – Nooo i co teraz?

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anusiaszymanek

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Masz rację lecz nic na to nie poradzisz. Wymieniając swoje źródło ogrzewania od razu jesteś postrzegany jako sprzedawca (sam przeszedłem ten etap i wiem). Na pocieszenie mogę Ci tylko powiedzieć że to FORUM pod względem cenzury jest bezstronne i nie przekupione.
    Dziękuję, ale nie mam już w nie wiary...

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Masz rację lecz nic na to nie poradzisz. Wymieniając swoje źródło ogrzewania od razu jesteś postrzegany jako sprzedawca (sam przeszedłem ten etap i wiem). Na pocieszenie mogę Ci tylko powiedzieć że to FORUM pod względem cenzury jest bezstronne i nie przekupione.
    Bardzo Ci dziękuję za to zdanie.
    Nie znam się na piecach, ale mógłbym napisać coś na temat tego, który użytkuje. Ale co to będzie za opinia.. żadna.
    U mnie się sprawdza. Lub nie - zależy kto z czym porównuje.
    Co do forum - moderatorzy są tu społeczni. Praktycznie każdy jest specjalistą w swojej branży. Jesteśmy wyczuleni na fałszywe polecenia (po latach praktyki to widać z daleka).
    Jedynie - na swój sposób - tolerowane są Płatne Profile. Nie znaczy to, że mogą spamować czy urządzać sobie symulowane rozmowy między kolegami z jednej firmy PR czy zaśmiecać każdy temat swoimi rozwiązaniami (dużo postów usunęliśmy gdy ktoś przeginał). Ale PP są oznaczone i każdy użytkownik wie, że rozmawiając z kimś z firmy na pewno nie może liczyć na uzyskanie niewygodnych informacji.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 18-01-2022 o 14:53
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #28
    Banned
    piotrstefanski222

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Szczecinek
    Kod pocztowy
    70-003
    Posty
    29

    Domyślnie

    przy obecnych czasach kominek bez elektroniki na drewno chyba musi być jesli ktoś myśłi odpowiedzialnie nad zapewnieniem bezpiecznego ciepła tz. takiego niezależnego od elektrowni i gazowni

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ale PP są oznaczone i każdy użytkownik wie, że rozmawiając z kimś z firmy na pewno uzyska niewygodne informacje.
    No "trochę" pojechałeś. Na szczęście nie jest aż tak źle.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    No "trochę" pojechałeś. Na szczęście nie jest aż tak źle.
    Pisałem na raty gubiąc sens. Już poprawiłem Przekaz miał być odwrotny. Wiadomo, że doradca danej firmy nie jest od tego by mówić o wadach swoich rozwiązań... chociaż ja bardzo sobie cenię takich, którzy potrafią...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie znam się na piecach, ale mógłbym napisać coś na temat tego, który użytkuje.
    Aaaa mnie to bardzo interesuje – przy dzisiejszym chaosie – każda prawda na temat źródła ogrzewania jest na wagę złota i jak mniemam – podzielisz się wiedzą na temat tego co posiadasz bez jakiegoś koloryzowania.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Aaaa mnie to bardzo interesuje – przy dzisiejszym chaosie – każda prawda na temat źródła ogrzewania jest na wagę złota i jak mniemam – podzielisz się wiedzą na temat tego co posiadasz bez jakiegoś koloryzowania.
    Nie wydaje mi sie ze wiedza ktora posiada Finlandia jest obszerniejsza niz twoja, w tym zakresie, na nic bezstronnosc jezeli zakres wiedzy jest mały

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Dokładnie. Ja tylko używam i nie przywiązuję do tego uwagi. Mógłbym pisać na fb : polecam bo mam. Albo nie polecam, bo się dymi. Itp. Nie mam co konstruktywnego dodać w temacie - milczę
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #34

    Domyślnie

    @KrzysiuWiśniewski, @piotrstefanski222 - Aaaa co na coś takiego powiecie - może coś takiego zdało by Wam się zrobić : Prawdziwy DOM PASYWNY w cenie mieszkania! 0zł za ogrzewanie! https://www.youtube.com/watch?v=Lxd45rSa_Dk

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony