dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Ogrzewanie małej łazienki - co najlepsze?

    Witam, mam zamiar z domku letniskowego zrobić całoroczny lub prawie całoroczny, w związku z tym mam pytanie dotyczące ogrzewania łazienki. Nie wiem na co sie zdecydować, nie mam oczywiście możliwości podłączenia sie do CO ponieważ takowe nie istnieje

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konus0 Zobacz post
    Witam, mam zamiar z domku letniskowego zrobić całoroczny lub prawie całoroczny, w związku z tym mam pytanie dotyczące ogrzewania łazienki. Nie wiem na co sie zdecydować, nie mam oczywiście możliwości podłączenia sie do CO ponieważ takowe nie istnieje
    Nie wiem dlaczego, cos ucięło mi post. Lazienka ma niecałe 8m2, na podłodze panele winylowe. Biore pod uwage grzejnik elektryczny drabinkowy, podlogowke elektryczna, ewentualnie grzejnik na podczerwien - a może jest cos lepszego? . Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i rady, pozdrawiam

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    8m2 to mała łazienka? I to w domku letniskowym? No, dla takiego burżuja to potrzebna PC i podłogówka.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    8m2 to mała łazienka? I to w domku letniskowym? No, dla takiego burżuja to potrzebna PC i podłogówka.
    Bardzo pomocny, przydatny i mądry komentarz, a przede wszystkim na poziomie jak to już wszystko co mial Pan do powiedzenia to proszę Pana o omijanie mojego tematu, pozdrawiam

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konus0 Zobacz post
    Bardzo pomocny, przydatny i mądry komentarz
    Dodasz coś mądrego w swojej wypowiedzi?

    A co nieprzydatnego i niemądrego jest w PC i podłogówce?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Dodasz coś mądrego w swojej wypowiedzi?

    A co nieprzydatnego i niemądrego jest w PC i podłogówce?
    Nie jestem znawcą w tym temacie, ale polecanie pompy ciepła na niecałe 8m2 powierzchni kojarzy mi sie właśnie z czymś niemądrym

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony