dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Okna winchester + białe drzwi wewnętrzne?

    Cześć.
    Mam takie swoje drobne przemyślenia. Zamarzyły mi się okna w kolorze Winchester z czarną klamką, drzwi wejściowe winchester + czarny, dach czarny.
    W środku zawsze chcieliśmy mieć białe drzwi. Białe drzwi + białe listwy i okna winchester z czarną klamką? Według mnie gryzie się to okrutnie.

    Drzwi i listwy w kolorze winchester robić? Czy może okna wewnętrznie (tylko wewnętrznie) zrobić białe, z jakąś delikatną, jasną klamką i wtedy białe drzwi będą już pasować? Co o tym osobiście myślicie?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Jak najbardziej możesz zrobić okna w kolorze Winchester tylko z zewnątrz, a w środku białe. Moim zdaniem jednak białe drzwi będą pasowało do okien w kolorze, a też okna w kolorze innym niż biel nadają więcej ciepła pomieszczeniu. Poza pewnie i tak będziesz miał zasłony / rolety / firany które odwrócą uwagę od koloru okna.
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie dla mnie okno w kolorze robi mega wrażenie tylko boję się że będzie się to gryzło z białymi drzwiami.
    Wczoraj znalazłem kilka zdjęć w takim zestawieniu i chyba nie jest tak źle. Chyba zostanie pierwszy zamysł czyli okna w kolorze a drzwi wewnętrzne białe

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony