dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.738

    Domyślnie Zgłoszenie mikroinstalacji do Taurona

    Panocki kto z was sam zgłaszał swoją mikroinstalację ? chodzi mi o wszystko tzn mam pobrane wnioski i wypełniam tzn miejsce co i gdzie następnie mam oświadczenie elektryka z uprawnieniami SEP eksploatacyjne czyli E , trzeba wypełnić we wniosku jakie panele jaki falownik no wiadomo ale czy te certyfikaty trzeba ściągać i im też to wykazać czy sami mają w swojej bazie te sprawy i rzecz najważniejsza jakiś schemat chcą z tego co wyczytałem i z tym mam problem jak on ma wyglądać tzn długopisem nabazgrać co i jak czy jakiś gotowiec z neta jak to ma wyglądać jakiś wzór bo nie wiem ak to nabazgrać ,podpowiedź jakaś by się przydała bez spiny oczywiście .

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jancia

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Polska
    Posty
    229

    Domyślnie

    Certyfikaty na falowniki te popularne mają w swojej bazie, na moduły ściągnij i dostarcz na wszelki wypadek, schemat to np. w paintcie bo trochę bardziej profesjonalnie niż długopisem nabazgrać. Np. taki jak w zał.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schemat wzór.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	464263  

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.738

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jancia Zobacz post
    Certyfikaty na falowniki te popularne mają w swojej bazie, na moduły ściągnij i dostarcz na wszelki wypadek, schemat to np. w paintcie bo trochę bardziej profesjonalnie niż długopisem nabazgrać. Np. taki jak w zał.
    Ten schemat chyba spać mi nie da , wolałbym pięc takich instalacji spawać nitować czy skręcać oraz podłączać byle tego nie załatwiać , masakra chyba długopisem na jakiejś kartce coś naszkryflam bo to nie dla mnie .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony