dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    heteranthera

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    sd
    Kod pocztowy
    93-232
    Posty
    207

    Domyślnie Mały odkurzacz do prac wykończeniowych

    Hej, niekoniecznie chce do niego podłączać żyrafę, ale przy pracach remontowych mam dużo pyłu po gładzeniu, drobnicy. Mam karcher a2004 1400w 210bar i prawie wystarcza ale troszkę brakuje mu mocy. Ważne aby nie był większy niż a2004 lub karcher wd3. To ma po wykończeniu służyć jako odkurzacz domowy. A2004 się nadaje do domu ale do sprzątania przy wykańczaniu trochę za słaby. Macie jakeis doświadczenia?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Jak napisałeś, Karcher WD3 będzie fajną opcją, mały i mocny odkurzacz. A jeśli coś z innej firmy, to Makita VC2512L mam i mogę polecić, całkiem dobrze sobie z pyłem radzi.
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    heteranthera

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    sd
    Kod pocztowy
    93-232
    Posty
    207

    Domyślnie

    Znalazłem coś małego z większą mocą ssącą 260mbar - Bosh Gas 15, ma ktoś ? Może ma ktoś porównanie do wd3 ?

  4. #4

    Domyślnie

    Mam Karchera WD3, przeszedł ze mną dwa remonty, a teraz przed nim trzeci. Ciągnie wszystko co jest w zasięgu i mogę go z czystym sumieniem polecić.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tabi88

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    277

    Domyślnie

    tylko używać oryginalnych worków papierowych (nawet kilkukrotnie opróżniając je) - wtedy ten Karcher WD3 ciagnie jak zły. Niestety ale zamienniki szybko się drą, nawet przy pierwszym razie.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    heteranthera

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    sd
    Kod pocztowy
    93-232
    Posty
    207

    Domyślnie

    WD3 mnie wkurza po prostu, nie zdażę oporządzić połowy domu (parter ma 100m2) i już ssanie spada okrutnie, muszę zdejmować jedną rurę aby wciągnęło większe drobiny, wydaje mi się że to przez napełniający się worek. Nie będę w trakcie jednego odkurzania wymianiał ani opróżniał worka Jak to jest z odkurzadzami bezworkowymi, tkaimi jak ten Bosh Gas 15, działało by to lepiej, czy byłby ten sam problem tylko że z filtrami ?

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał heteranthera Zobacz post
    WD3 mnie wkurza po prostu, nie zdażę oporządzić połowy domu (parter ma 100m2) i już ssanie spada okrutnie, muszę zdejmować jedną rurę aby wciągnęło większe drobiny, wydaje mi się że to przez napełniający się worek. Nie będę w trakcie jednego odkurzania wymianiał ani opróżniał worka Jak to jest z odkurzadzami bezworkowymi, tkaimi jak ten Bosh Gas 15, działało by to lepiej, czy byłby ten sam problem tylko że z filtrami ?
    Przecież WD3 możesz używać jak bezworkowy. Ale przy wykończeniówce szybko się zapcha filtr i trzeba będzie go czyścić.
    Ale obstawiam, że używasz badziewnych worków (zamienników). Na oryginałach ssie jak dziki do zapełnienia worka na maksa. Wątpię, czy kupisz obecnie coś lepiej ssącego co nie jest odkurzaczem centralnym.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony