dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pomoc przy sprawdzeniu instalacji Defro Bio Slim 15kw

    Witam wszystkich,

    w załączniku zdjęcia mojej instalacji. Dom 130m2 użytkowej, na 80m2 podłogówka, jeden grzejnik w łazience. Ocieplenie posadzki 10cm, ścian 20cm i sufitu 25cm wełny. Od 14 grudnia do teraz poszło 3800kg pelletu, pierwszy sezon grzewczy, temperatura w domu na stałe 22,8 stopnia z histereza 0,3. Ogrzewany salon z jadalnią i kuchnią 80m2, do tego łazienka 10m2, i sypialnia 15m2 (tu mam 21,5stopnia). Dwa pokoje, pralnia, mała lazienka i korytarz między nimi są nieogrzewane. Pompa Circula Mercurio ustawiona na tryb HPP. Nie wiem na ile ustawić to pokrętło poniżej niej? Co to w ogóle jest? Proszę o informacje co można poprawić, jak zmienić ustawienia kotła (sterowany PID + sterowniki TECH w każdym pokoju z ustawieniem temperatury) bo wydaje mi się, że dosyć dużo spalił. Miniony tydzień a więc od 16.10 do 25.10 spalil równe 15kg na dzień, temperatura na zewnątrz oscylowała w granicach +10, raz nawet było +21. Nie znam się na tym kompletnie a mój hydraulik ma problemy z tłumaczeniem, jest introwertykiem.

    https://we.tl/t-aypMDPtXhD
    Ostatnio edytowane przez kusmi19 ; 25-10-2021 o 09:03 Powód: Brak linku do zdjęć

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KrzysiuWiśniewski

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Brętowo
    Kod pocztowy
    80-283
    Posty
    15

    Domyślnie

    Ojciec miał podobny problem. Skontaktował się z producentem i telefonicznie mu wytłumaczyli jak problem rozwiązać. Co prawda chwilę to trwało ale finalnie działa jak powinna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony