dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Ja nazywam sie Aneta. Lat <25, slubny od ponad roku ma 25<.Nazywa sie Piotr.Mieszkamy w Odrano-Woli..gmina Grodzisk Mazowiecki. Niedawno postawili tabliczke, wiec wyszlo, ze jestesmy 100 m za Grodziskiem, ale 900 m do kolejki i 1500 do centrum. Wprowadzilismy sie tutaj w styczniu 2002. Kupilismy stary, ale wyremontowany domek (deski,glazura,terakota) na ladnej 800m dzialce. Domek jest maly (dwa pokoje). Na razie nam starcza, bo nie mamy dzieci. W planach rozbudowa... dlatego potrzebujemy fachowych wiadomosci z Muratora i Waszych porad.. Pracujemy w W-wie. Ja jako ksiegowa, maz... policjant Serdecznie pozadrawiamy.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam kolejnych sąsiadów. Tu jest chyba nadreprezentacja Grodziska ale to tylko cieszy. Jak do mnie, to przez pola w strone Szczęsnej. Jakis kilometr.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    mam nadzieję, że to nie przez Ciebie jestem namiętnie łapany na ósemce z Wrocławia ?

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem, gdzie Szczesna...Pozdrawiam
    CO do lapania.. to na pewno nie on.. Jak mieszkal w Lodzi to i moze??? Teraz w W-wie jest sobie dzielnicowym, ale i tak uwazaj z predkoscia. Papatki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony