dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21

    Domyślnie

    Jak znajdę jakieś fotki to wkleję, ale mysle, że poprostu baldachim trzeba zrobić z takiego "meskiego" wzoru np. moro, czy materiał ze statkami kosmicznymi, dżungla itp.

    Paulka, niestety wszystkie te fotki pochodzą ze stron z UK... ale wydaje mi się, że chyba to pomarańczowe też jakaś firma w Polsce miała.

    Leyla, no to działaj Myslę, że stolarz może zrobić w każdym kolorze, bardziej chodzi o styl.

  2. #22

    Domyślnie

    Jeszcze kilka - takich bardziej odjechanych, w tym dla chłopcow no i dla troszke starszych dzieci niż moje









  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Ja dla starszego syna mam łóżko z baldachimem z Ikei. Dosyć dobrze sie sprawdza. Jest na antresoli, sle przez baldachim jest bezpieczny - Kamil spał w nim od swoich trzecich urodzin:
    łózko:
    http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...roductId=53009
    baldachim:
    http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...roductId=60875

    Osobno wyglada to...średnio, ale w rzeczywistości to fajny mebelek i pomysł na zaoszczedzenie miejsca (pod spodem jest miejsce na zabawę lub zabawki)

  4. #24

    Domyślnie

    Zdjęcia Paulki:




  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja kupiłam naszej córci meble Voxa - magellan. Łóżko jest extra - bardzo wygodne (zdarzyło mi się na nim spać)


  6. #26

    Domyślnie łóżko piętrowe - chyba nie ma gorszego pomysłu

    Kupiłam na życzenie córki łóżko piętrowe z biurkiem na dole. Oczywiście pierwsze miesiące to zachwyt jej i koleżanek. Teraz - udręka dla nas i dla dziecka. Ciężko wleźć tam, żeby sie poprzytulac, poczytać bajkę. Czasem zdarza się córce przysnąć w naszym łóżku- nie możemy jej przenieść musimy ją budzić, żeby się tam wdrapała. Codziennie słyszę od niej , jak bardzo ma dość tego łóżka. Ze względów finansowych musi jeszcze trochę poczekać na nowe łóżko (niestety wiąże się to z zakupem biurka, a jak już taki wydatek to kupimy wszystko w komplecie). A jak wchodzę teraz na allegro to mnóstwo ludzi sprzedaje łóżka piętrowe - każdy opisuje "uzytkowane 6 miesięcy, rok". Jesli ktoś myśli o takim łóżku niech dziesięć razy to przemyśli.

  7. #27

    Domyślnie

    Popieram
    Moje dziecko ma lozko pietrowe z polkami i biurkiem na dole, bylo robione na zamowienie, bo w poprzednim mieszkaniu pokoj dziecka byl malenki, wiec takie lozko bylo bardzo praktyczne (inaczej nie miala by biurka w swoim pokoju nie mowiac o szafkach...), teraz dziecie me ma 2 razy wiekszy pokoj dlatego mysle o sprzedaniu lozka

  8. #28

    Domyślnie Re: łóżko dla dziecka

    moze tutaj cos ci sie spodoba, my mamy lozko + materac - jest rewelacyjne
    http://www.flexashop.com/products.asp

  9. #29

    Domyślnie

    Do bloku kupiliśmy naszym chłopakom (chyba z 7 lat temu) łóżko piętrowe- dzielone. Teraz każdy ma swoją połówkę w pokoju i jest OK.

    A tak poza tym drogie mamy to czy trochę nie przesadzacie z tym dobieraniem łóżek ? Wiem, że swoim dzieciom dałybyście gwiazdkę z nieba ale ...
    Oczywiście to takie moje męskie, spaczone spojrzenie
    Paweł

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika B
    A spotkaliście sie z łózkiem dla chłopca z baldachimem? Moj młodszy bardzo by chciał, ale nie bardzo wiem jak można zachować "męską" stylistykę przy zadaszeniu lub firankach! Będe wdzięczna za sugestie. Może poprostu wybić mu to z głowy? Choć wychodzę z założenia, że pomysłowości nie powinno się tępić...
    moj synek ma na lozku z Flexy taki namiocik-baldachim - tej samej firmy. o ile pamietam sa ciemno niebieskie i zolte

  11. #31

    Domyślnie

    ja mysle ze chlopience lozko z baldachimem moze udawac wigwam indianski i bedzie "meskie"

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Czy ktoś zakupił takie łóżko dla dziecka?

    Kupiłam synkowi łózko i teraz głowie sie nad materacem. Niby polecany jest materac piankowy 11cm ale pasuje kazdy o wymiarach 90x190. Znalazłam na allegro materace i mam dwa do wyboru: lateksowy o gr 11cm badz bonelowy na sprezynach o gr 15cm...który lepszy??? Czy ktos moze ma takie łózeczko i z jakim materacem????
    Pozdrawiam

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ale JAKIE łóżko ?
    Z Allegro ? W takim rozmiarze ?
    Ocokaman ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #34

    Domyślnie

    hmmm niech zgadne tu chodzi bardziej o wybór materaca, czy tak ?

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Jezzzuuu ale gapa za mnie! Juz pokazuje o co chodzi


    chodzi o wybór materaca dla dziecka.

  16. #36

    Domyślnie

    Takie łożko ma koleżanki syn, a jeśli chodzi o materac to robiła na zamówienie lateks 12 cm i do tego doklejana trawa morska o grubości 3 cm w celu utwardzenia go.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  17. #37

    Domyślnie

    ja najpierw szukałem materaca dla syna nastolatka, a potem kupilem łozko.
    warto zakupic materac 160/70 a potem dobrac do tego łozko
    najtrudniej jest znalezc dobry materac, ktory jest dobry jakosciowo i cenowo
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-11-2021 o 07:31

  18. #38
    Banned
    Norwis89

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-180
    Posty
    7

    Domyślnie

    Niezłym pomysłem jest łózko piętrowe, ale sama góra - dziecko śpi na górze, a przestrzeń poniżej mozna wykorzystać na biurko albo szafę z ubraniami - optymalne wykorzystanie przestrzeni i zabawa dla dziecka za jednym zamachem

  19. #39

    Domyślnie

    Też długo szukaliśmy z żoną i w końcu kupiliśmy takie łóżko dla naszego starszaka: :
    Jest super, bo jak się rozłoży to jest duża powierzchnia, a młody lubi się wiercić
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-03-2022 o 13:28

  20. #40

    Domyślnie

    Łóżeczko to jedno, ale liczy się też jak je wyposażysz. My do swojego wrzuciliśmy ochraniacze do łóżeczka od Jo Nice Room. Są wspaniałe. Dzięki nim nasz najmłodszy brzdąc może bezpiecznie uczyć się chodzić w łóżeczku, podczas gdy poprzedni bez ochraniaczy nabił sobie mnóstwo siniaków. Stuðkantur czyli po islandzku ochraniacze do łóżeczka znajdziecie pod tym linkiem. To nasza ulubiona firma, ale jak ktoś ma jakieś alternatywy to chętnie się z nimi zapoznam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony