dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. #1

    Domyślnie łóżko dla dziecka

    szukam ostatnio dla mojego 7-latka jakiegoś fajnego łóżka - myślałam o jakiejś rozkładanej sofie, ale zależy mi przede wszystkim na "zdrowej" powierzchni spania, tzn porządnym materacu.... obejrzałam to co jest w Ikea ale jakoś nic mi się nie podoba.... nie chcę żeby to był taki "zwyczajny" tapczan... może macie jakieś fajne pomysły?

  2. #2

    Domyślnie łóżko dla dziecka

    Kupiliśmy synowi łóżko właśnie z ikea min ze względu na materac. Jedyne zgięcie na rozłożonym materacu jest na wysokości kolan (u dorosłego). Łóżko składa się sprawnie, chociaż u nas jest non stop rozłożone.
    Jest to sofa rozkładana LYCKSELE - w ofercie jest też węższy model, fotel.
    Poza tym fajna rzecz: wszystko można uprać w pralce

    Pozdrawiam

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    oooo - takie łóżko jak na zdjęciu powyżej na pewno spodobałoby się mojemu synkowi

  5. #5

    Domyślnie łóżko do pokoju dziecinnego

    Chcę kupić do pokoju mojej córci fajne, dziecinne łóżko. Poradźcie, gdzie można coś takiego "namierzyć", bo w tej chwili przychodzi mi do głowy tylko Ikea...

  6. #6

    Domyślnie

    Zależy o jakie łóżeczko chodzi i jakiego dużego dziecka. Je nabyłam ostatnio łóżeczko do pokoiku mojej 3 letniej córci podobne do tego z domo faberhttp://www.domofaber.com.pl/index.php?strona=106 model smart. Tylko pokoik mojej córeczki jest mały i zależało mi na takim ze skrzynią na pościel, do tego tak jak na tym z domo faber moja trzylatka śpi na razie bez rozkładania. Ten co ja nabyłam był tańszy niż te z domofaber bo kosztował 550 zł., ale od lokalnego producenta i maskotką jest misiu.

  7. #7

    Domyślnie

    Tamten link nie wchodzi, może teraz http://www.domofaber.com.pl (patrz rodzina smartów

  8. #8

    Domyślnie

    SUPER JEST TEN DOMOFABER
    KARO

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki. Pomysł jest super. Fajne, kolorowe łóżeczka. Muszę tylko je zobaczyć "na żywo" i dokonać jakże trudnego wyboru serek, kicia, czy biedronka...

  10. #10

    Domyślnie

    Ja tez kupię takie łóżeczko. Mi sie najbardziej podoba misia ale jeszcze zależy od kolorystki pokoju. Ja przed tym wyborem stanę dopiero w przyszłym roku ale warto wiedziec ze jest coś takiego
    KARO

  11. #11

    Domyślnie

    Dla chłopca bomba!
    A co z dziewczynką...
    Mam problem, bo nie mogę znaleźć nic fajnego i dziewczęcego.
    Moja corcia ma 2 latka i w nowym domu chciałabym, żeby spała już w łóżku, a nie w szczebelkowym łóżeczku....
    Pomóżcie ...

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał śmieszek
    Dla chłopca bomba!
    A co z dziewczynką...
    Mam problem, bo nie mogę znaleźć nic fajnego i dziewczęcego.
    Moja corcia ma 2 latka i w nowym domu chciałabym, żeby spała już w łóżku, a nie w szczebelkowym łóżeczku....
    Pomóżcie ...
    Mojej córci na 3 latka zmieniłam łóżeczko na pełnowymiarowe i dołozyłam baldachim. była bardzo zadowolona z faktu, że sypia jak "klólewna"

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał śmieszek
    Dla chłopca bomba!
    A co z dziewczynką...
    Mam problem, bo nie mogę znaleźć nic fajnego i dziewczęcego.
    Moja corcia ma 2 latka i w nowym domu chciałabym, żeby spała już w łóżku, a nie w szczebelkowym łóżeczku....
    Pomóżcie ...
    Nie za wcześnie? No moja córka też ma dwa latka (wczoraj! ) ale jakos mi nie przyszło do głowy jeszcze, pomyśleć o nowym "spaniu" w nowym domku....
    pozdrawiam!

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał leyla
    Cytat Napisał śmieszek
    Dla chłopca bomba!
    A co z dziewczynką...
    Mam problem, bo nie mogę znaleźć nic fajnego i dziewczęcego.
    Moja corcia ma 2 latka i w nowym domu chciałabym, żeby spała już w łóżku, a nie w szczebelkowym łóżeczku....
    Pomóżcie ...
    Nie za wcześnie? No moja córka też ma dwa latka (wczoraj! ) ale jakos mi nie przyszło do głowy jeszcze, pomyśleć o nowym "spaniu" w nowym domku....
    pozdrawiam!
    wydaje mi się, że nie. Z obecnego wychodzi sama przekładając nogę przez poręcz, co mnie bardzo niepokoi. Wolę zatem kupić jej jakieś niskie z barierką ochronną.

  15. #15

    Domyślnie

    Acha, no to tak.. Moja wie, że samej wyłazić nie wolno
    A jak byś miała jakieś namiary na "dziewczyńskie" łóżko, to chętnie pooglądam

  16. #16

    Domyślnie

    No moja do niedawna też to wiedziała....
    Chyba zrobię jednak tak jak radzi Daria. Zamówię u stolarza łóżko i poprostu je "dziewczyńsko" udekoruję. Zakupię w IKEA barierkę i powinno być ok.
    Te np. są dość normalne










    Co o tym myslicie...?

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    A gdzie można znaleźć to przedostatnie łóżko?? To pomarańczowe mam na myśli.
    Miałam kiedyś katalog tej firmy, ale gdzieś posiałam...
    Ja mam chłopca (a nawet dwóch ) , ale dla dziewczynki zrobiłabym pokój małej księżniczki - w tym, oczywiście, łóżko z baldachimem


    Pozdrawiam

  18. #18

  19. #19

    Domyślnie

    Suuper! Mi się podobaja te w kolorze drewna, bo jakoś białe mi "nie podchodzą"
    No bardzo ładne, aż mi się zachciało zmienić już Młodej

  20. #20

    Domyślnie

    A spotkaliście sie z łózkiem dla chłopca z baldachimem? Moj młodszy bardzo by chciał, ale nie bardzo wiem jak można zachować "męską" stylistykę przy zadaszeniu lub firankach! Będe wdzięczna za sugestie. Może poprostu wybić mu to z głowy? Choć wychodzę z założenia, że pomysłowości nie powinno się tępić...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony