dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Vitodens 200-W - brak połączenia z siecią

  1. #1

    Domyślnie Vitodens 200-W - brak połączenia z siecią

    Witam, mój problem to kocioł, który na pozór jest połączony z domową siecią WIFI, natomiast aplikacja Vicare wskazuje, że mój system grzewczy jest do sieci nie podłączony. Kilka uwag i szczegółów:
    - sieć WIFI działa stabilnie na innych urządzeniach, laptop, telefon, tablet, tv itd.;
    - komunikacja kocioł - Vicare jakieś 3 miesiące działała natomiast kocioł potrafił się rozłączyć raz dziennie z siecią WIFI, po czym trzeba było wpisywać na nowo hasło;
    - obecnie nie ma możliwości sparowania kotła z Vicare, cały czas na aplikacji pojawia się informacja o tym, że system grzewczy nie połączony z siecią;
    - sprawdzałem na całkowicie innym routerze wraz z innym dostawcą internetu - to samo;
    - sprawdzałem na internecie udostępnianym z telefonu - to samo;
    - przywracanie kotła do ustawień fabrycznych - nie pomaga;
    - wyrejestrowywanie i ponowna rejestracja modułu komunikacyjnego - nie pomaga;
    - usuwanie aplikacji i ponowna instalacja na telefonie - nie pomaga.

    Kocioł poprawnie łączy się z siecią WIFI a w Vicare jest niewidoczny. Jaka może być przyczyna?
    Zgłoszona sprawa do serwisu drogą mailową ale drugi dzień nie ma odpowiedzi ani kontaktu dlatego piszę tutaj...

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.026
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    cięzko mi się odnieść co może byc przyczyna. zakładając że to wina podzespołów kotła porponuje zgłoscic usterkę na infolinii serwisowej i umówić termin wizyty technika.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony