dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.781

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Prowadzić dyskusje na PW to mija się z celem i sensem forum.
    A autorowi tematu tylko pozostaje mi współczuć takiego doradcy.
    Możesz wyjaśnić dlaczego tak uważasz?
    Pytam o oba zagadnienia.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #42

    Domyślnie

    Bo forum ma służyć do wymiany doświadczeń i jest informacją dla potomnych którzy przyjdą szukać rozwiązania swojego podobnego problemu.
    A dwa to rozumiem że podpiszesz mu się pod zmianami w projekcie i przybijesz pieczątkę że zrobił to konstruktor z uprawnieniami.
    Grzebanie w zmianach konstrukcyjnych domu w szczególności na forum nigdy nie kończy się dobrze w szczególności w tym przypadku gdy konstruktor wyliczył i polecił belkę stalową a autorowi wydaje się że jest za duża i za droga i szuka tańszego rozwiązania.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.781

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Bo forum ma służyć do wymiany doświadczeń i jest informacją dla potomnych którzy przyjdą szukać rozwiązania swojego podobnego problemu.
    A dwa to rozumiem że podpiszesz mu się pod zmianami w projekcie i przybijesz pieczątkę że zrobił to konstruktor z uprawnieniami.
    Grzebanie w zmianach konstrukcyjnych domu w szczególności na forum nigdy nie kończy się dobrze w szczególności w tym przypadku gdy konstruktor wyliczył i polecił belkę stalową a autorowi wydaje się że jest za duża i za droga i szuka tańszego rozwiązania.
    ad.1 Masz informacje w #5, #28 i #36. Tam masz wyniki obliczeń które mogą służyć potomnym.
    Nie czytałeś tych postów i dlatego znowu masz uwagi?

    ad.2 Co ty rozumiesz lub nie rozumiesz to jest twój problem.
    Nie czytałeś tego postu #
    Cytat Napisał strusiek Zobacz post
    No i właśnie też mi sie to wydaje przewymiarowane i taka dostaje opinie kogo sie nie pytam.
    Zastanawiam sie jakich argumentów można tu użyć w rozmowie z konstruktorem, jemu tak wychodzi i koniec. Ja umowę mam z architektem on już zapłacił konstruktorowi tamten zrobił jak uważa, nie zmieni i juz, pasowa sytuacja.
    Rozumiesz treść postu i oczekiwania Autora tematu?

    Od samego początku tematu czepiasz się zupełnie nie znając się na tematach konstrukcji budynków.

    PS informacja dla Redakcji - ostatnie zdanie - jest to moja opinia.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #44

    Domyślnie

    Zaskoczę cię, nie wiem czy miło czy nie miło ale czytałem. I w którym miejscu się czepiałem? wyrażałem swoje zdanie na temat.
    I nie musisz mi wyjaśniać po raz setny.
    Chciałeś wyjaśnienia to napisałem ale tobie to i tak jak widać za mało i musisz ciągnąć dalej nić niezgody.
    To co zrobi autor tego tematu to mi wisi. Sądzi ze jak pójdzie do projektanta i przedstawi mu jakieś tam wyliczenia to on od razu zmieni mu projekt biorąc pod uwagę że wcześniej nie chciał nic zmieniać, pobożne życzenie ale niech robi to jego dom na szczęście nie mój.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.781

    Domyślnie

    Jeżeli czytałeś to po co pisałeś
    "Bo forum ma służyć do wymiany doświadczeń i jest informacją dla potomnych którzy przyjdą szukać rozwiązania swojego podobnego problemu."
    skoro informacje były szczegółowo podane.
    Inna sprawa, że te informacje dotyczą tylko tego jednostkowego przypadku i nie są żadną podstawą dla innych budynków.

    "Io co zrobi autor tego tematu to mi wisi." - no to mamy jasne twoje stanowisko.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #46

    Domyślnie

    Henrykow mogę zapewnić że bezpieczeństwo mam na względzie...

    Drążę temat już dość długo i dziękuję d7d raz jeszcze za zaangażowanie i cierpliwości w wyjaśnieniach.
    Zdecydowałem się o cześć rzeczy pytać na pw bo myślę że to kwestie specyficzne użyteczne tylko dla mojego przypadku, myślę że temat jest wystarczająco użyteczny dla ogółu forum.
    BTW d7d mógłbyś wyczyścić skrzynkę? nie można do Ciebie nic wysłać
    Ostatnio edytowane przez strusiek ; 08-01-2022 o 22:25

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał strusiek Zobacz post
    Henrykow mogę zapewnić że bezpieczeństwo mam na względzie...
    I bardzo dobrze. Nie odbierz moich wpisów jako zgryźliwość czy hejt, po prostu lepiej dmuchać na zimne.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony