dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Co zrobić, aby Twój dom był bardziej energooszczędny?

    Witam wszystkich, przeprowadzam badania i wydawało mi się, że to właściwe miejsce do zadawania pytań. Chciałabym poznać opinie i opinie na temat tego, co każdy robi w domu, aby poprawić efektywność energetyczną swoich domów. Niektóre rzeczy mogą być.... Czy zimujesz swój dom? Czy Twój system grzewczy jest serwisowany co roku? Czy wymieniłeś żarówki w swoim domu, aby zmniejszyć zużycie energii elektrycznej? Czy kiedykolwiek myślałeś o energii słonecznej? Czy wykonałeś audyt energetyczny w swoim domu, aby dowiedzieć się, jak sobie radzi? Wiem, że istnieje wiele innych rzeczy i praktyk, które dotyczą efektywności energetycznej w domu, ale chciałem po prostu rozkręcić piłkę i zobaczyć, jak każdy radzi sobie z własnymi wynikami w domu. Jeszcze lepiej byłoby, gdybyś nie miał pojęcia, od czego zacząć, jeśli chodzi o efektywność energetyczną, a sam miałby mnóstwo pytań, z którymi chciałbym z tobą porozmawiać. Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co każdy ma do powiedzenia.Tweakbox Appvalley https://vlc.onl
    Ostatnio edytowane przez liziegarb ; 20-11-2021 o 14:07

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony